Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
1031 příspěvků

Andrej Babiš je původem slovenský velkopodnikatel s českým občanstvím, český poslanec a druhý nejbohatší český občan. Od 29. ledna 2014 je 1. místopředsedou vlády Bohuslava Sobotky a ministrem financí.Je majitelem a do ledna 2014 i ředitelem agrochemického holdingu Agrofert. Dle finančního časopisu Forbes činilo jeho jmění v březnu 2013 dvě miliardy dolarů, čímž se stal 736. nejbohatším člověkem světa. Časopis Týden odhadl jeho jmění v roce 2009 na 35 až 48 miliard Kč, v roce 2012 již na 75 až 90 miliard Kč.Rodinný původ Oba jeho rodiče ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vy to tedy vedete. To bylo slibů a keců před volbami a skutek utek. Na co máme senát, který jste slíbil zrušit, když ho poslanecká sněmovna může přehlasovat? Elektřiny vyrábíme dostatek, takže pro české občany nebylo nutné zdražovat. Nyní ten Váš paskvil o referendu, to je opravdu k smíchu. To děláte z lidí blbce? Jste pěkný zmetek jako ostatní. Pouze nesplněné sliby. To máte málo nahrabáno? Je mi z Vás špatně.

 • Jak sleduji Vaše všelijaká prohlášení, musím uznat, že většího lháře jsem neviděl. Vy něco slíbíte a okamžitě zapomenete co jste slíbil. Spíš si ale myslím, že jste pěkný vychcánek a lidi máte na háku. Měl by jste se stydět.
 • Bureš ty ZMRDE pudeš!Agentg eSTéBé voda se vaří na tebe!!!
 • To jste se zase předvedli s tou úpravou cen v poslanecké sněmovně. Na internetu se píše kolik dětí nemá na školní obědy a vy se nestydíte se takto chovat. Jste pouze vyžírkovgé a hajzlové, kteří jen hrabou pro sebe a na lidech jim nezáleží.
 • Bureši komunisti chtěli poroučet větru,dešti a ty kůrovci?Jsi pořád stejný estébák.A celou ANO vedeš do pekel.Ale to jim, kariéristům patří.Nevidím tam žádného ,,makana",když prý makáte.
 • Že nám tu bude člověk jako je Babiš bude poroučet?TO TEDA NE.Kvůli němu tady je hrozba,že tu budou vládnout i komunisti.A to teda já nechci.Je velmi zajímavé,že Babiš jde s komoušema do řeči a jeho zbytek-členové ANO s komunistama moc do vlády nechtěj.ANO není politická strana/ANO je jenom Andrej Babiš.V životě bych nevolil KSČM,SPD,SPO a ANO-všude jsou skrytý ličáci a komanči!
 • Babiš je největší slibotechna a podvraťák, který se dostal do politiky. Co vše nasliboval a skutek utek. Teď navíc podepsali kvótu o migrantech. Hlavně, že nás oblbuje, že je proti kvótám a migranti nechceme. Je to pouze prospěchář, který si jde pomocí svého postavení v politice za svým cílem, ku svému prospěchu. proto se bojí, aby mu šlapal na paty Tomio Okamura, který chce zodpovědnost a odvolatelnost politiků, referendum a další věci, které se nehodí Babišovi do svých plánů. My češi jsme ubohý národ, nedokážeme se sjednotit a neustále nám musí někdo držet bič nad hlavou.
 • Na 1.Máje čekali na Babiše a nedočkali se ho... Měli se na něj vykašlat a radši si užívat Máj-lásky čas a hodit Babiše a nějaký Komunisty za hlavu. Mě za to nestojí. 1.květen by měl být o něčem jiném než o politice a těch Komunistech. Však se o nich o všech žvaní pořád dost během celého roku.
 • S týhle SKURWENÝ republiky odejdu pryč.Jelikož se stydím za to že jsem Čech.ČR měla komunistický vrahy zrušit.A so se týče babiše a ondráčka tak jsou mrtvý už ted
 • Estébák Bureš lže,zneuživá dotace,uráží živnostníky,obchází zákony,špatně platí zaměstnance,snaží se likvidovat menší firmy,ve které možná vy pracujete.Je nefér v konkurenčním boji.Jak je možné,že je pořád ve vládě?Co jsme to za národ?
  • Marcela je P**ČA!!!!! *1* *1* *1*
   • Nomen omen Fuji,typický voliči Bureše a Milouše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit