Přejít na výpis diskuzí

Andrej Bičan

OSOBNOST 10.6.2012 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hľadám spôsob ako povedať pánovi Bičanovi, aby sa konečne začal správať ako skutočný moderátor, aby sa prestal vysmievať súťažiacim v relácii 5 proti 5. Je to vynikajúca relácia - súťaž, ale v najlepšom ju dokáže p. Bičan pokaziť poznámkou, vyplazeným jazykom, alebo grimasami. Jeho zvukové prejavy sú pre dospelého moderátora pod úroveň. A hlavne ak tie prejavy trvajú dlhšie ako je to vtipné či neúnosné. Nie je to len môj názor, ale žiaden z môjho okolia sa nechce "zahadzovať" písaním sťažností keď to režiséri a zodpovední z STV nevidia alebo nechcú vidieť. Pán Bičan, pozri si svoje vystupovanie a skúste troch zľaviť z Vašich - ako si Vy myslíte - vtipov a iste bude viac spokojných divákov. Diváčka z Tatranskej Štrby - Štefánia.
  • Happy birsday
  • U nás Čehúnov je dnes Andreja tak mnoho štěstí azdraví i celé krasné rodině,přeje Čvachta.Jsem pravidelý divák a moc se mi to líbí.Správný šoumen.
  • Opisem Vam skutocny pribeh,ktory sa stal pred 5-timi rokmi,16.aprila .Vtom case prave v televizii davali 5 proti 5.Dvaja rodicia vtom case pozerali vase vysielanie,manzelka mala chripku,tak sledovali program z postele.Ked program skoncil a manzel podaval manzelke ovladac,ona uz nereagovala,uz.si viac nepozrela vas rodinny program,zostali ponej 2 deti.Pravidelne vas sledujem,stale myslim na ten vecer,vas program mi to pripomina.OBIDVE deti su v Bratislave,ak vas ,pan Bican tato prihoda oslovila,aj ked ste velmi zaneprazdneny,odpiste mi na uvedeny mail.Dakujem.
  • Videl som spievať Evu mázikovú v súťaži 5x5, bola to hrúza. Nekazil by som tú súťaž. Zatial sa mi páčila.
  • Dobrý deň,pán Bičan.Ako vás tak sledujem na tv 5 proti 5,tak mastále častejšie prepadá myšlienka či nieste náhodou synom pána menom Milan Bičan,ktorý bol mojim spolužiakom v Žiline.Mal by mať teraz 59 - 60 rokov.Ak je to tak,prosím dajte mi vediet,som totiž zo Žiliny odsťahovaná už celých 45 rokov a o spolužiakoch vobec nič neviem.Zatiaľ ďakujem.Hritzová - Škorvánková
  • Ahoj, jen by mě zajímalo jestli se Vám oprvaud ozval.? :)
    • TO AJ JA. *1*
  • Ahoj Andy. Doufám. že se nezlobíte, že Vás tak oslovuji, ale jak Vás znám z televizní obrazovky, myslím si, že se na tohle oslovení neurazíte. Jsem ze Severní Moravy, podruhé vdaná za nejlepšího muže planety a pravidelně sledujeme Váš pořad 5 proti 5. Působíte na nás velice pozitivně, řekla bych, že jste naše krevní skupina, a tak mě napadlo, že bychom Vás mohli pozvat i s manželkou a dětičkami k nám na soukromou chalupu do Sedlnic, kde máme dva bary, zahradu se sportovním vyžitím a taky spoustu zážitků mimo jiné jak s kapelou Fleret, tak i s Jarmilou Šulákovou. Padesát už nám sice oběma bylo, ale jsme moc rádi mezi mladýma a jsme pro každou ptákovinu. Dokonce jsme si zřídíli aj pivní bar v paneláku, kde mám vystavenou svoji sbírku pivního skla o počtu cca 200 kusů. Pokud se mi neozvete na tento můj meil, tak Vám i Vaší rodině přeji zdraví, lásku, pohodu a štěstí. Stojíte nám za to. Zdraví Mgdalena a Vladimír, metalisti z Nového Jičína. tel. 734871301, e-mail: lusio.d@seznam.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit