Přejít na výpis diskuzí

Andrew Lee Potts

OSOBNOST 10.11.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji pravek ♥♥♥♥♥ muj nej serial ♥♥♥♥♥♥♥
  • Takže je to pravda, že bude i 6.serie ?
  • primeval je ten naj serial aky som kedy videla *14* , asi ste na youtube nenasli 4. a 5. seriu vsak, nemozem sa dockat, kedy si ich pozrem a s hanahh mu to velmi prajem *3*
    • Miluji pravek ♥♥ je to muj nej serial ♥♥ a mam rada jak se tam andrew liba s hannah
  • pravek útočí je naj serial vydela som ích už vela ale tento je najlepší ktorí som len videla hrá to fantasticky *14* videla som len 3-10 teším sa tu na Slovensku , *3* ahoooooj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
    • prepáčte ale napíšte ked sa dozviete že v Slovákii predávajú 4.sériú dddddddddddddaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm *14* *14* *14* *2* *2* *3* *3* *1*
  • Ahoj, pro všechny, kdo shání posledních pár sérií v češtině. Mám už 5. sérii a všechno jsem to stahovala z ulozto.cz. Do třetí série jsou díly dabované a zbytek mám s titulkami. Musím říct, že jsem spokojená. Perfekt kvalita, titulky sedí... Už se těším na šestou sérii, která sice nemá být dřív,než v roce 2013, ale já si ráda počkám :)
  • hele nevíte někdo jestli se už vzali popř. kterej měsíc by měli mít svatbu? *1*
  • NEVÍTE KDE SE DÁ SEHNAT 3 A 4 SÉRIE V ČEŠTINE MOC DÍÍÍÍKY ODPOVĚDI MI POSÍLEJTE DO SPRÁV *3* *3* *4* *5* *1* *2* *15* *5*
  • Prosím potřebuju kde sehnat pravěk útočí 1-3 serii v češtině a kdy budou dávat na AXN-SCIFI 4 řadu děkuju moc .....děkuju za jakou koliv informaci a prosím odpovědi mi pošlete do zpráv děkuju moc ...jste hodní *3* *4*
  • vanesska415

    CONER

    v pravěk útočí je nej=)...=D *14* *14*
  • smelu

    Pravěk Útočí

    v pravěku hraje legračně *14*
    • Moje řeč. Hraje tam takové "střevo" ale pálí mu to, to se musí nechat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit