Přejít na výpis diskuzí

Andrew Lincoln

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, to jeho pravé příjmení Clutterbuck je vážně příšerné, když si to přeložíte! *7* Až si ho vezmu, ponese v našem registrovaném partnerství mé příjmení, on bude moje žena a já jeho muž, už to mám vymyšlené. Zástěra a kuchyně mu budou slušet. A taktéž dámské spodní prádlo, boty na podpatku, krášlicí kosmetika, už se na Andrewa moc těším. *14*
  • Andrewa bych asi unesla a znásilnila, potkat ho někde na ulici. *1*
    • fanynkapaula
      No to jo i já
    • Rád bych si někdy potěžkal jeho koule.
      • fanynkapaula
        Prosím tě stůj nohama na zemi miluje ženské a svoji manželku.
    • Já taky. A to jsem chlap jako hora. Obzvláště po shlédnutí tv filmu z roku 2004 Lie with me se u mě probudila velká touha po něm. *14* Pozor, nepleťte si to s jiným kanadským filmem /erotickým/, který je z roku 2005, tam Andrew Lincoln určitě nehraje. *1*
  • Musím uznat že by se do mě asi nezabouchnul pokud je jeho vkus na ženy jeho skutečným vkusem. Jeho současná žena nic moc /mužatka s vyježenými vlasy, evidentní bývalá smažka/, a s Tarou chodil rok, vždyť je to stará bába, je o 6 let starší než on! *8* Navíc ošklivá, taková divná čarodějnička. Nene, Andy musíš změnit vkus, už kvůli mě to udělej, letím totiž na rok do Ameriky, tak honem honem. *14* *3* *4*
    • Tady mu určitě nikdo nechcou sahat do svědomí, ale všimla jsem si, že jeho žena nená ani rys podobnej s jeho bývalou milou, takže to značí, že buďto Andyho loví ženský sami a pár šťastlivkyň se našlo, nebo vzhled rozhodně není jeho prioritou nebo další možnost a to doufám že není pravda, Andy je na chlapy nebo další a to taky doufám, že není pravda, nebo je na oboje s větším zaměřením na muže, nebo další a to taky doufám, že není pravda, nebo je latentní homosexuál, bisexuál, či přímo asexuál... No, tak Andy, zmeň vkus a já si pro tebe doletím, papa pusino. *14*
      • A mám ještě dotaz Andy, líbilo by se ti jméno pro naší společnou dceru třeba Teniska nebo Botaska a pro synéčka Gumáček? *3* Všimla jsem si, že máš dcérku pojmenovanou po dámské botince /myslím to její druhé "jméno", haha/. *1* *3* *5* *4* Papa, pumlíčku. *4* *14*
  • Kdybych ho potkala, určo na tisíc procent by se do mě zabouchnul a rozvedl by se. A kdyby nechcoul tak bych ho donutila třeba násilím. *14* *1*
    • No vidíš Andy, vyrůstal si v Hull a já bych ti ho nejraději vyHULLila. *1* *1*
  • Moc příspěvků tu tedy nemá, na to jak je ten chlápek celosvětově populární hlavně tedy alespoň v ČR dík filmu Lásce nebeské a seriálu Živí mrtví. Každopádně souhlasím, že to není prvoplánovaný šamponek, nemá v hlavě slámu a umí se chovat, navíc mi přijde takový zvláštně poťouchlý, se smyslem pro humor, na nic si nehraje, prostě skromná star. Držím mu palec, ať se daří! *4*
    • Jj, přesně tak!
      Andrew Lincoln je pro mne znám hlavně z filmu Láska Nebeská a ze seriálu Živí mrtví, který teď běží na Prima Cool. Musím říci, že od té doby tak nějak hodně zestárl a je to taková děda sušinka.. *9* A to v průběhu 10 let! Takže nevím nevím, zda mu Amerika tolik svědčí. *13*
    • Jj, Lásku nebeskou mimochodem budou dávat 22.12.14 na Prima od 20.15 hodin večer. *14* *14*
  • on je nej miluju ho poprví sem ho viděla ve walking dead a tam hraje ricka grimese a je bozolidni ale ta lori je fakt hrozná neví kde má syna kárla!!!!!!!!!!!!! a komu se nelíbí nebo o něm říká že je ošklivej tak je postiženej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!andrew lincoln love me again!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Co dodat je supr *1*
  • V serialy Teacher z roku 2001 je fakt boží a ten seriál nemáááááááá chybu . odporučm pozriet :)
  • teď hraje v seriálu The Walking Dead, neděle, Prima Cool *4*
  • legoplast

    láska nebeská

    jojo, v lásce nebeský byl upe moc boží...no prostě sexy=) *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit