Přejít na výpis diskuzí

Andrew Lincoln

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Usted está bajo mi gusto !!!
  • Te amo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dios te bendiga cariño !!!
  • Eres una máquina de sexo!!!
  • Amo su semilla !!!
  • Amo penes pequeños !!!
  • Eres un tipo con un pequeño pene!
  • Mi señora está casada. Joder!!!
  • Vamos a joder y joder!!!!!!
  • Estarás produciendo, y yo naceré!
  • Voy a tragar la semilla!
  • Me gustaría su pene!
  • Daría sexo ahora mismo!
  • Sexualmente irritante!
  • No to si ku*va děláš si p*del? xDDDD Nevím jestli je to troll ale moc to tak nevypadá. Chlápek kterýmu je přes 40 a má na 100% ženu i děti bude mít určitě zájem o nějakou vlhkou dementní třináctku, ty žiješ ještě v úplně jinym světě než já nebo on. Navíc tahle stránka je česká češi sem přidali popisy, fotky atd atd. Pochybuju o tom, že vůbec ví že existuje něco jako Osobnosti.cz
    Nechci bejt nepříjemnej ale asi musíš bejt děsná vymaštěná p*ča co si asi myslí že jí všechno vyjde. Hele, ikdyby mu bylo 20 tak tě chtít nebude. Jenom kre*éni co to nemaj v hlavě v pořádku můžou chodit s malýma holkama. *15* *15* *15*
  • Hello darling,
    I am glad that you love me but I am not freak.BYYYYYYE
  • Živí mrtví V /r.2014/ na Prima Cool každou nedělku, 4.10.2015 třetí díl, dívejte se, Andrewovi to moc sekne! Je tak mužný!!! *14*
  • *15* *15* *15* hahaha teda moc jsem se teď zasmál... *1* vždyť to říkám ty jsi normální gay, bukva, bukvice, řiťopich apod.. *15* tak se měj ty pane MILÁČKU *15* *1* *16* *16*
  • Ještě jsem vám zapomněla pane herče napsat, že pocházím ze slavné rodiny. Můj tatínek je slavný. Ještě předtím, než jsem se narodila o něm vznikla písnička PRŮŠA JE ÚCHYL, zkrácený název PRŮŠA tady si můžete poslechnout https://www.youtube.com/watch?v=VkReC1QU9K0 . Ten klip je o mém tatínkovi. Budu moc ráda, když se s váma seznámím, za čtyři roky bych už chtěla mít s vámi děti pane herec. Mý tři starší bratři už děti mají, nejstarší má pět dětí, druhý jenom dvě děti, třetí čtyři děti, já a můj mladší bratr ještě děti nemáme, ale já bych chtěla až mi bude šestnáct let dítě s tebou má lásko. Měj se, lásko. Tvoje Margita.
  • to martin - jestli nezavřeš hubu, tak ti moje péro zarazím do řitě.... když jsem podle tebe gay! *16* *10* andrew je můj miláček a tvoje nejapné poznámky na tom nic nemohou změnit! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit