Přejít na výpis diskuzí

Andrew Lincoln

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybych ho potkala, určo na tisíc procent by se do mě zabouchnul a rozvedl by se. A kdyby nechcoul tak bych ho donutila třeba násilím. *14* *1*
    • No vidíš Andy, vyrůstal si v Hull a já bych ti ho nejraději vyHULLila. *1* *1*
  • Musím uznat že by se do mě asi nezabouchnul pokud je jeho vkus na ženy jeho skutečným vkusem. Jeho současná žena nic moc /mužatka s vyježenými vlasy, evidentní bývalá smažka/, a s Tarou chodil rok, vždyť je to stará bába, je o 6 let starší než on! *8* Navíc ošklivá, taková divná čarodějnička. Nene, Andy musíš změnit vkus, už kvůli mě to udělej, letím totiž na rok do Ameriky, tak honem honem. *14* *3* *4*
    • Tady mu určitě nikdo nechcou sahat do svědomí, ale všimla jsem si, že jeho žena nená ani rys podobnej s jeho bývalou milou, takže to značí, že buďto Andyho loví ženský sami a pár šťastlivkyň se našlo, nebo vzhled rozhodně není jeho prioritou nebo další možnost a to doufám že není pravda, Andy je na chlapy nebo další a to taky doufám, že není pravda, nebo je na oboje s větším zaměřením na muže, nebo další a to taky doufám, že není pravda, nebo je latentní homosexuál, bisexuál, či přímo asexuál... No, tak Andy, zmeň vkus a já si pro tebe doletím, papa pusino. *14*
      • A mám ještě dotaz Andy, líbilo by se ti jméno pro naší společnou dceru třeba Teniska nebo Botaska a pro synéčka Gumáček? *3* Všimla jsem si, že máš dcérku pojmenovanou po dámské botince /myslím to její druhé "jméno", haha/. *1* *3* *5* *4* Papa, pumlíčku. *4* *14*
  • Dios! No confiamos en !!!
  • Co dodat je supr *1*
  • fanynkapaula
    Miluji Andrew Lincolna
  • Ahoj, pane herče. Moc se mi líbíte. Mám o vás zájem. Prosím, přeložte si to pomocí google překladače, já ještě neumím tak dobře anglicky. Měla bych o vás zájem. Obdivuji vás. MILUJU TĚ!!! No, takže něco o mě: jmenuji se Margita Průšová, je mi 11 let, 23.11. mi bude už 12 let. Jsem narozená ve znamení Střelec. Mám čtyři bratry, tři starší a jednoho mladšího. Bydlím ještě /bohužel/ s rodiči. Chodím do základní školy, škola mě nebaví. Mám modré oči, dlouhé vlasy trochu zvlněné, jsem špinavá blondýna. Jsem krátkozraká, takže nosím brýle, je to opruz. Měřím 154 cm a vážím 45 kg. Jsem štíhlá a prá docela hezká holka, ale mám pihy. Nevadí? Ráda se s váma pane herec seznámím. Ahoj, Margita.
    • fanynkapaula
      Je ženatý a má dvě děti. Sice ti odepsal ale je ženatý nebo byl. Co by dělal s tak malou slečnou fandimu a ne vice.
    • No to si ku*va děláš si p*del? xDDDD Nevím jestli je to troll ale moc to tak nevypadá. Chlápek kterýmu je přes 40 a má na 100% ženu i děti bude mít určitě zájem o nějakou vlhkou dementní třináctku, ty žiješ ještě v úplně jinym světě než já nebo on. Navíc tahle stránka je česká češi sem přidali popisy, fotky atd atd. Pochybuju o tom, že vůbec ví že existuje něco jako Osobnosti.cz
      Nechci bejt nepříjemnej ale asi musíš bejt děsná vymaštěná p*ča co si asi myslí že jí všechno vyjde. Hele, ikdyby mu bylo 20 tak tě chtít nebude. Jenom kre*éni co to nemaj v hlavě v pořádku můžou chodit s malýma holkama. *15* *15* *15*
    • Hello darling,
      I am glad that you love me but I am not freak.BYYYYYYE
      • fanynkapaula
        Hi Andrew. I love you. I was born 29.4.73. my name is Petra. Love you Andy love my. Your Peta.
    • Ještě jsem vám zapomněla pane herče napsat, že pocházím ze slavné rodiny. Můj tatínek je slavný. Ještě předtím, než jsem se narodila o něm vznikla písnička PRŮŠA JE ÚCHYL, zkrácený název PRŮŠA tady si můžete poslechnout https://www.youtube.com/watch?v=VkReC1QU9K0 . Ten klip je o mém tatínkovi. Budu moc ráda, když se s váma seznámím, za čtyři roky bych už chtěla mít s vámi děti pane herec. Mý tři starší bratři už děti mají, nejstarší má pět dětí, druhý jenom dvě děti, třetí čtyři děti, já a můj mladší bratr ještě děti nemáme, ale já bych chtěla až mi bude šestnáct let dítě s tebou má lásko. Měj se, lásko. Tvoje Margita.
      • fanynkapaula
        Je ženatý bohužel. Já ho taky miluji jsme stejně starý
  • Mimochodem, to jeho pravé příjmení Clutterbuck je vážně příšerné, když si to přeložíte! *7* Až si ho vezmu, ponese v našem registrovaném partnerství mé příjmení, on bude moje žena a já jeho muž, už to mám vymyšlené. Zástěra a kuchyně mu budou slušet. A taktéž dámské spodní prádlo, boty na podpatku, krášlicí kosmetika, už se na Andrewa moc těším. *14*
  • teď hraje v seriálu The Walking Dead, neděle, Prima Cool *4*
  • nej..

    no to se ti tda povedlo *15* ale nic si z toho nedělej...jo lidi jestli ste viěli a.lincolna v lásce nebeský tak musíte mít určitě stejnej názor jako já...je prostě úžasnej k sežrání *14* *14* *1* škoda že mu to nedopadlo tak dobře jak bych si přála..njn *4*
    • fanynkapaula
      Jo Andrew Lincoln je krásný muž a se vším všudy mrkněte holky na Google a to budete koukat je nahej úplně na obrázkách. Stačí dát do vyhledávače Andrew Lincoln nahý a uvidite vše s ním. I ve vaně. Bacha holky ať to s Vámi nezamává.
    • Re: nej..

      Naprosto stejný...ta scéna s vyznáním je prostě...neodolatelná O:-)...to musela napsat žena :-P
      *3* *14*
  • Láská nebeská

    Nj, když se tak díváme ne filmy, tak vidíme krásné a neodolatelné herce, kteří mají nádherné potavy a obličeje, ale když se zakoukáte pořádně na Andrew Lincolna, tak poznáte, že on nemá nic z těch sexy herců, ale jeho obrovským plusem je jeho sympatický výraz a image, má šmrnc a hlavně charizma, které nás omamuje a dohání k šílenství. Jeho role také hodně zapůsobila na city dívek a žen a proto vám říkam, nekoukejte na to jak chlap vypadá, ale jak se chová a jestli má to správné charizma omračující naše srdíčka. Přeji hodně štěstí v hledání. *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit