Přejít na výpis diskuzí

Andy Gibb

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Cherchez la femme! Ale hledal spřízněnou duši - a neměl štěstí...
 • Škoda ho. Kdyby nepotkal Victorii Principal...

  Je ho velká škoda, taková osobnost! Když v roce 1982 potkal v jednom TV pořadu Victorii Principal (v té době známá z Dallasu), do které byl v té době klukovsky zaláskovaný, netušil, jak mu to změní život (video, kdy ho Victorie překvapí svou přítomností je na youtube). Victoria se hned poté k němu nastěhovala a po pár měsících vášnivé lásky, kdy ho VP odkopla, se už Andy plácal v drogách a jeho kariéra šla dost dolů. Před smrtí přiznal, že během toho vztahu přišel o kamarády, po rozchodu byl úplně na mizině a všechno řešil drogama. Od té doby neměl žádný veřejně propíraný vztah. Ale doby, kdy ještě koncem 70. let zpíval s Olivíí Newton, která byla rodinnou známou Gibbových nebo s Marií Osmond (jeho úplně první velká láska, kterou zkazili rodiče Marie kvůli tomu, že Andy nebyl Mormon jako oni), byly pro něj a jeho fanoušky super. Andy byl sluníčko a byla ho velká škoda. Dost mě překvapilo, jak otevřeně mluvil o svých prohrách v Good morning America. Také je to na youtube. To také neumí každý.
  • Re: Škoda ho. Kdyby nepotkal Victorii Principal...

   jj, on se s Victorií už po rozchodu vůbec nebavil. NA jednom videu na youtube říkal, že když jel po rozchodu s Victorií v autě a viděl třeba nápis Victoria road, že se mu udělalo z toho špatně. Plánovali svatbu, krásný život..ale Victorie byla moc ambiciózní, jak o ní také později řekl. A úplně ho zničila. Nebyla to její hlavní vina ale měla na tom podíl. On byl naivní a dal do té lásky všechno. Pak se z toho už nikdy nevyhrabal. Také bylo zajímavé video "final days of Andy," kde mluvila Victoria Principal o tom, že pár měsíců po Andyho smrti k ní přišel Andy ve snu si to s ní ještě vyříkat ( v dobrém). On byl unikátní osobnost, ale chyběla mu láska a štěstí. Jak sám řekl v jednom rozhovoru, chce už pro sebe a lidi kolem sebe jen to "happiness," nic víc. Jenomže on měl ke konci života dost všeho, i sám sebe, jak o něm kdosi jeho blízký také řekl. Love on ya Andy!
 • zdenjicka

  Andy a Barry

  Andy byl kopie Barryho,jeho charismatický hlas i osobnost nemají chybu,Andy se měl ještě mnoho co učit od Barryho..)) *5*
 • dobré časy

  byla to dobré časy: byli jsme mladí a poslouchali tyhle báječné muzikanty....no už za chvíli budeme zase s nima
  • Re: dobré časy

   Těším se na to! *4*
 • soliter

  ANDY

  Byl nejhezčí z bratrů Gibbových a dle mého názoru i nejtalentovanější.Je ho velká škoda. *9*
 • Andrew

  This is a fine video. This man was sexy as the dickens.
 • Andy Gibb

  Krásnej chlap.
 • Zbožnuju ho i přes to, že už není mezi námi... MILUJU HO!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit