Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju tě!!

    Ahoj Anetko jsi skvělej člověk mam tě moc ráda vím že si tohle možńá ani nepřečteš, protože bys musel ajen sedět u netu a číst tyhle vzkazy:-)tak se měj hezky a kdybys náhodou tohle přečetla tak bych byla moc ráda, drž se, si skvělá!!! *14* *14* *14* *3* *4*
  • bulvár mínus

    Právě MF Dnes strávila s Anetou jeden perný den při jejím posledním vystoupení na Okey 2006.v Tatranské Lomnici Aneta sice nebyla spokojena sama se sebou, ale co dělalo právě důležité publikum? Aneta odzpívala své písně, ale lidem to NESTAČILO !!! Vysloveně si vyřvali další písně a jednu z nich ("VODA ŽIVÁ") si s ní zazpívali od první sloky až do posledního písmene. Kdo tam byl, jen potvrdí a kdo poslouchal on-line vysílání, ví taky své.Jeden ze členů skupiny také po koncertě řekl, že chyby tam opravdu byly, ale LIDÉ JE NEMOHLI NESLYŠET, protože takové chyby se odehrávají opravdu jen na pódiu a nejsou slyšet pod ním.A pro nezaběhnuté fanoušky: Aneta není typ zpěvačky, která, když ví, že chyby nešly slyšet řekne : JO, skvělý, bylo to fajn.... ___Aneta je velkým kritikem sebe sama a právě toho využil bulvár "AHA" A když už jsem v takové ráži tak.... J e smutné, že právě tento buvlár drží v rukou "zpěvačka" Helena Vondráčková, která ví, jaké to je, když se do ní někdo naváží. Ale na tom přeci nesejde že? Důležité je, že když Anetu potká, usmívá se od ucha k uchu s tím, že ji ten úspěch opravdu přeje...
  • kazdy ma svuj nazor!

    aneta se mi moc nelibi je to asi proto ze ma na muj vkus moc hluboky hlas ja chodim do sboru a jsem taky hluboky hlas ale ja nejsem zpevacka! *3* nechci abyste me (vy, jeji fanousci) urazeli! *4* ja myslim ze kazdy ma pravo na svuj nazor, nekomu se libi nekomu ne ale take si myslim ze ti lide kteri ji nemaji radi ji nemusi urazet! snazte se me prosim pochopit
    • prisera

      Re: kazdy ma svuj nazor!

      já tě chápu :) mě se taky děsně znelíbila, ale v superstár byla výborná... ale potom... *15*
  • KonCík

    Dneska sem byla na jejim koncertě v Ostrově;)Bylo to úúúžasNýý:*MILUJU TĚ ANETO A DRŽIM PALCE!Děkuju za podpis a fotku! *14*
  • Už je to tady

    dle médií dosud neznámému absolutnímu vítězi Desky roku 2005 stačilo prodat přibližně 50 tisíc nosičů. to by přátelé znamenalo ,že když se celkově za oba roky prodalo na 120 000 desek V loni Aneta vyhrála desku roku 2004 za 67 530 prodaných nosičů, pak 120 000- 67 500 a rozdíl je 52 500 prodaných desek A je to tady ANETKO JSEM šťasten a DOVOL ABYCH TI POBLAHOPŘÁL JAKO PRVNÍ K DOBITÍ TÉMĚŘ OSMITISÍCOVKY ---TROFEJE pro absolutního vítěze, tedy pro interpreta, který v loňském roce prodal nejvíc nosičů Fenomenální triumf jediná deska spousta andělů 2 roky nejžádanější .To historie nepamatuje
  • ještě dlouho

    se bude hledat. Jak ve výrazu tak v oblečení a vizáži. Její vojenské hadry jí ubírají na všem - už jenom ten nepříjemný pocit z jejích bagančat....stačí si představit stav jejích nohou. Trochu ženskosti by neuškodilo - jestli o ni vůbec stojí. Mám takový pocit, že neumí ani chodit na vysokých podpadcích.
  • Aneta :)

    Četla jsem tady opravdu krásné příspěvky o Anet :) ..Jsem ráda,že má tak úžasné fanoušky *3* a doufám,že mezi ně patřím aji já *4* .Je to vážně úžasná zpěvačka,která nám dává možnost tu hudbu cítít jako ona *3* .Nedává do toho nějaký lži :) ..prostě zpívá od srdce :) .a to je to nejdůležitější! *3*
  • :-))

    Fakt super hlas *14*
  • ale tak to teda prrrrr

    hele lidičky nebuzerujte ji!!!VODA ZIVA je hit naporad...tak se tady mejte zatim pápápá *3*
  • BLAHOPREJU SLAVICE

    Ahoj Aneto!! Jsem tvuj soused kousek od říčan, jsem z dolnich měcholup. nechces se někdy zastavyt na kafe v restauraci ,rad bych tě poznal osobně ale záleží na tobě jak budeš myt čas. byl bych rad kdyby si se někdy ukazala kdyžtak napiš . zatim ahoj a at ti to pořad tak jako do sud. radek *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit