Přejít na výpis diskuzí

Aneta Vignerová

OSOBNOST 25.10.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vse nejlepší k narozeninám přeji krasu kterou nikdy nikdo neprekona zdravi ,lásku,a štěstí *4* *4*
  • Mě se Aneta taky nelíbí, na některých fotkách vypadá fakt jako chlap, ale ona za to nemůže. Přeju jí jen to dobré.
  • Na té fotce s tím pavoukem na pravém oku mi trochu ve tváři chlapce připomíná, ale chlapce s dívčími tóny a když jdu níž jde vidět, že to chlapec není. Je to Gasella a Kočka dohromady.
  • Je to Kočka a Gasella zároveň :-) - možná v některých pohledech připomíná chlapce, ale velmi krásného chlapce s dívčími tóny, ale to jen zřídka mi chlapce připomene.
  • Já jsem ji viděla naživo je opravdu hezká. *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5*
  • je to chlap

    vypadá jak chlap!!!!!!!!!!!
  • Aneta před 5 lety - VIDEO

    Při prohlídce našeho videoarchivu jsme našli video z módní přehlídky kolekce New Yorker, kde předvádí také Aneta Vignerová.
    Natočeno v květnu 2005 v rámci autosalonu WEVI v Ostravě:
    http://www.youtube.com/w atch?v=qi87WO8BJdE
    nebo na našem webu: www.digitalstudio.estranky.cz
  • miss cr

    neni moc hezká kuchářová je hezčí a lutovská taky opravdu neni moc hezká *13* *13* *13*
  • nejkrasnejsi miss

    Nejkrasnejsi miss, je uzasna, zajimava, naprosto jedinecna, krasnejsi miss jsem nevidela, jeji krasa je oslniva a fascinujici..Pro porotce byla take od zacatku jednoznacnou favoritkou..Rozhodne mi prijde mnohem krasnejsi nez Kucharova..
    • Re: nejkrasnejsi miss

      mám stejnej názor..je opravdu nádherná..a má hlavně kouzlo osobnosti který spousta missek postrádá..
    • Re: nejkrasnejsi miss

      Plně souhlasím, má něco do sebe. Je to krásná a zajímavá žena.
      Kuchařová by se mohla jít zahrabat - příjde mi jako každá jiná holka, nic zajímavého, nic extra.
    • Re: nejkrasnejsi miss

      jo,přesně tak *3*
      • kaiserka

        Re: Re: nejkrasnejsi miss

        co? chápu každej má jinej vkus ale tato věta!!!!!!!!!!!!! *7*
  • xxxxx

    Jestli je všeobecně hezká,to nevím. Já takhle lidi neposuzuji. Pro mě musí bý člověk něčím zájímaví. A ona zajímavá je. Rozhodně netrpí tou unylou krásou, má v sobě velký sexepíl a je to sympaťanda. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit