Přejít na výpis diskuzí

Aneta Vignerová

OSOBNOST 25.10.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepochopitelne bylo uz to,ze se nestydela prihlasit do souteze krasy a ze vyhrala?to je k smichu.jeji vyhrou prestali lide brat veskere souteze krasy vazne.nejserednejsi miss historie lidstva.
  • Mě se Aneta taky nelíbí, na některých fotkách vypadá fakt jako chlap, ale ona za to nemůže. Přeju jí jen to dobré.
  • je hezká

    Mě se teda Aneta libí, má krásněj úsměv a oči má taky moc hezký. Vůbec celkově je mi sympatická *4*
    • Re: je hezká

      Souhla!!! Je to krásná holka, nádherný vlasy a oči, rozhodně zajímavá.Myslím, že má velkou šanci na Miss World uspět. *4* *4* *4*
      • Re: Re: je hezká

        jo uspěla úplně nejvíc...ani prd
  • ....fakt nechápu

    No jak vidím, závistivců je zde v diskusi dostatek, jenže na rozdíl od vás, tahle v modelingu velice úspěšná „ošklivka“, nafotila tisíce fotek a prošla se po molech největších světových metropolí, zatímco se vy dloubete v nose a neumíte zřejmě nic lepšího než urážet lidi. Každý má právo vyjádřit svůj názor, ale proč zrovna takové urážky????
    • Re: ....fakt nechápu

      Nechápu, proč vyjádření svého názoru by mělo být urážení a závist.Když se ta holka někomu nelíbí tak se prostě nelíbí. No a? Každý má prostě jiný vkus.Tak nevím proč ta silná slova o závisti.Co by jí tak asi měli závidět????
    • Re: ....fakt nechápu

      Přesně tak!!!!!!!
  • nikyna

    sexy

    je božská,strašněně charizmatická taková jižanská a temperamentní až si stoupne na miss worl vedle venezuelanek,portoričanek(který to většinou vyhrávaj) nebude tam žádnej rozdíl jo a hrozně sexy *3*
  • Aneta je nádherná!

    Je nádherná od začátku sem jí fandila. Také si myslím, že má na miss World určitě obrovskou šanci. Charizmatická je uplně neskutečně tu člověk jen tak nepřehlédne a má úžasný hlas!!! Tahle miss se mě poprvé opravdu neskutečně líbí. Myslím, že všechny naše miss ať už ze soutěže Česká miss nebo miss České Republiky mají obrovskou konkurentku vedle Anety bude každá vypadat jako fazole!!! Fandím jí a držím palce!!! Aneto jsi nej!!!! *4* *3*
  • Je pěkná!

    Vy, co si myslíte, jak jste úžasný, tak taky něco dokažte, ne? Jenže vy na to nemáte, tak raději kritizujete ostatní! I kdyby Aneta nebyla hezká, tak ale aspoň něčeho dosáhla! Ale ona je hezká, a moc! Taky konečně vyhrál někdo, kdo nevypadá jak Barbie. Vždyť ty ostatní, co tam soutěžily, vypadaly všechny stejně, normální tuctovky, kterých potkáte na ulici tisíce, ale Aneta je úplně odlišná a to je to, co tady chybělo a myslím, že na Miss World by jí to mohlo moc pomoct. Držím palce!
    • Re: Je pěkná!

      že prej na miss worl by ji to mohlo pomoct..ty krávo,dyt se nmedostala ani do 16 postupujících...a proč asi že..když je to chlap.s ramenama jak vazba *1*
    • Re: Je pěkná!

      Každej má odlišnej názor na krásu no... Někomu se líbí a někomu ne... Prostě se neshodneme *3* *3* *3*
    • vladamotliku

      Re: Je pěkná!

      Souhlasím. Není to tuctová blondýna, je krásná,výrazná s hezkou postavou a krásnými zdravými vlasy, ne jako většina s těmi žlutými oharky,které mají všechny sestříhané na stejný účes.
  • nejkrasnejsi miss

    Nejkrasnejsi miss, je uzasna, zajimava, naprosto jedinecna, krasnejsi miss jsem nevidela, jeji krasa je oslniva a fascinujici..Pro porotce byla take od zacatku jednoznacnou favoritkou..Rozhodne mi prijde mnohem krasnejsi nez Kucharova..
    • Re: nejkrasnejsi miss

      mám stejnej názor..je opravdu nádherná..a má hlavně kouzlo osobnosti který spousta missek postrádá..
    • Re: nejkrasnejsi miss

      Plně souhlasím, má něco do sebe. Je to krásná a zajímavá žena.
      Kuchařová by se mohla jít zahrabat - příjde mi jako každá jiná holka, nic zajímavého, nic extra.
    • Re: nejkrasnejsi miss

      jo,přesně tak *3*
      • kaiserka

        Re: Re: nejkrasnejsi miss

        co? chápu každej má jinej vkus ale tato věta!!!!!!!!!!!!! *7*
  • miss cr

    neni moc hezká kuchářová je hezčí a lutovská taky opravdu neni moc hezká *13* *13* *13*
  • je to chlap

    vypadá jak chlap!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit