Přejít na výpis diskuzí

Anežka Pohorská

OSOBNOST 28.11.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že mluví i Hannu z Prolhaných krásek (Pretty little liars)
  • nevím to jistě, ale myslím že dabovala ve filmu Past Na Rodiče... a taky se mi líbí její hlas :-)
  • V seriálu Hospoda hraje Vlastičku Novákovou mladší - dceru Vency Nováka (Ladislav Potměšil) a Vlasty Novákové (Veroniky Žilkové). Seriál z roku 1997 vysílaný televizí Nova.
  • otázka

    nevíte někdo kdy se anežka narodila, kolik jí je???
    • Re: otázka

      Přesně vám to nepovím, ale chodila se mnou do stejného ročníku na gymplu, maturovala 2006. Takže je jí kolem 22.
      • Re: Re: otázka

        ahoj. takže se s anežkou znáš? To je skvělí. Je to moje oblíbená dabérka, má moc pěkný hlas a skvěle se vcítí do každé role. Je skvělá. Zkusím tě o něco požádat: můžeš Anežku poprosit o mailovou adresu? Moc rád bych se s ní seznámil, můžeme si dopisovat. Ozvi se mi případně na mail prosím.
  • parket..a

    :-)

    Měli by jste to upřesnit, Hermionu dabuje pořád a taky dabovala Jenny ve filmu Ztroskotaná láska
  • Anežkaa

    Anežka má úžasný hlas..Moc se mi líbil u Hermiony Grengrové..Ale nevím čím to jee víc mi sedí u Hermiony než u Anežky..Ale stejnak,má ho krásný.. *4* *14* *3*
    • Re: Anežkaa

      No ona taky dabovala jednou v Hanně Montaně
  • Taky

    Ještě dabuje Natalii v Keithovi
  • Má úžasný hlas!

    Taky dabovala ve filmu který nedávno dávali na Nově, jmenovalo se to Zlatý kompas - dabovala hl. hrdinku. K Hermy v Harrym Potterovi se její hlas hodí úplně skvěle! Jsem ráda, že ji dabuje zrovna ona! *3* *14* *5* *4* *14* *3* *4*
  • ...moc milá holka,s níž se mi vždy dobře pracovalo jako kolegyni a to jsem netušila,že dabuje..má příjemný a krásný vztah k lidem a tam,kde pracuje působí jako sluníčko-doufám,že jí to vydrží zůstat taková jaká je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit