Přejít na výpis diskuzí

Angel Wicky

OSOBNOST 15.6.2013 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow
  • Sexy!!!
    • angelwicky
      děkuji=)
      Angel wicky
  • to se máš čím chlubit *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • No to fakt mas
    • hellraiser
      Určitě má, je to práce jako každá jiná, přitom vždycky platí, že nejvíc kritizují ti, kteří to stejně tajně sledují...asi závist. *5*
  • vše nejlepší k narozeninám a vy máte rodné město pelhřimov
    • angelwicky
      nevykej mi;)ano mám
      • Jsem taky z pelhřimova, vymyslíme něco více?
        • angelwicky
          z Pelhřimova sice jsem, ale tam jsem se akorát narodila...už několik let se v Čechách skoro nepohybuji. cestuji a pracuji po celém světě;)

          Angel Wicky
  • hellraiser
    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a úspěchů v práci i v životě a jen samou radost, žádnou starost! :-))*** *1*
    • angelwicky
      děkujii=*
  • angelwicky
    mám nový profil, tak se omlouvám, že jsem neodepsala lidem co mi psali=)už jsem znovu zde=******** vaše Angel Wicky
  • Ahoj, myslím že tvoje řady se určitě rozšíří. Protože lidi rádi koukaj na něco tak krásného jako si ty *14* Doufám že až zavítáš do svého rodného města tak dáš vědět *8*
    • angelwicky
      Děkuji=)tam už nejezdím, po pravdě, jsem ráda když mám volno na pár dní a jsem v Čr, to jsem v Praze;)
  • angelwicky
    Dobrý den všem,
    děkuji za vytvoření této stránky o mně, je mi velkou ctí být součástí osonosti.cz . Děkuji všem fanouškům za podporu a milý přístup a moc Vás zdravím. Nahrála jsem vám sem pár aktuálních fotek z mého portfolia, doufám, že se budou líbit.
    Líbám všechny
    vaše Angel Wicky
    • hellraiser
      Jee, to je milé překvapení! *3* Vůbec není zač a doufám, že sem čas od času zavítáš a hlavně že zdejší řady příznivců se ještě rozšíří.
      Jenom potvrzuješ fakt, že ženy z bývalého Československa jsou považovány za jedny z nej opravdu právem! *5* *14*
      • angelwicky
        Ahoj,
        děkuji za kompliment, snažím se tomu výroku dostát=)také doufám, že se řady příznivců rozšíří, tak uvidíme;)a neboj, budu to tu sledovat=P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit