Přejít na výpis diskuzí

Angela Merkelová

OSOBNOST 19.3.2011 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vem si uprchlíky domů ale netahej je k nám!! *10* *10* *10* *10*
  • K incidentu co se stal na Silvestra 31.12.2015. Já bych poradil německým pracujícím ženám aby aspoň 1týden stávkovaly a nechodily do práce. A vláda velice rychle pochopí co je pro ně lepší-jestli pracující inteligence nebo ti povaleči co kradou a znásilňují ženy.
  • Můj děda byl Němec, žil tady v Čechách v Chebu, protože babi byla Češka. Ale byl hrdý na to že je Němec, kvůli hospodářskému zázraku. Což byla v první řadě zásluha německé PRACOVITOSTI, DISCIPLÍNY a POCTIVOSTI. Už nežije, ale kdyby viděl Německo dnešních dnů, snad by umřel zoufalstvím. Kdyby viděl, že osmdesátimiliónovému národu, šéfuje duševně vyšinutá kreatura. Která natahá do Německa přes milión individuí, vyznávající dekadentní ůchylnost zvanou islám, naprosto nekompatibilní s těmi nejzákladnějšími pravidly chování a mezilidského soužití, běžným mezi Evropany. Jedince, z nichž minimálně pro 90 procent, je PRACOVITOST, DISCIPLÍNA a POCTIVOST, naprosto prázdnými pojmy. A co je nejděsivější, že z vlastních lidí, udělala občany druhé kategorie, tomu se nedá snad ani uvěřit. Merkelová jaksi zapomněla, kdo pracuje a platí daně a tím financuje její afro-arabské dobrodružství.
    • napsal jste to přesně jak to je ,Němci poctivě pracovali a nyní Merkelová vše zničila a nejenom Německo ,svojí politikou ohrozila i další státy ,nechápu jak ji tam Němci mohou stále nechávat dělat takovéhle zvěrstva ,ta žena je zcela pomatená .
  • Angelo Angelo ty to teda vedeš !!!
  • Před rokem, jeden expert na bezpečnost z Izraele řekl. Že nechápe, jak můžou evropské vlády, nechat proudit volně statisíce ,,běženců,, do svých zemí. Aniž by si je důkladně proklepli, navíc z islámských a tedy rizikových zemí. A řekl, že kdyby tímto způsobem fungoval Izrael, tak už by dnes NEEXISTOVAL. No a sešel se rok s rokem, Evropa je nadále jeden velký průchoďák, Italové si dováží ,,migranty,, už z Libye a trošku nám to v té Evropě začalo ,,bouchat.. Jsem z jedné čtvrtiny Němec a není mi do smíchu. Ten kdo se teď dobře baví, to jsou nejvyšší duchovní islámu, islámští teroristé (což de facto jedno jest) A dnes čtu, že Němci mají problémy s deportacemi, no to je ale překvapeníčko ?! Má rád svojí zemi, mám rád i řadové Němce a děsí mně jedna věc. Aby ta psychopatická Merkel, spolu s tím ůchylem Maizierem si neřekli: ,,Wir schaffen das,, a nezačali oblbovat Němce propagandou, že za to vlastně můžeme my. Češi, Slováci, Maďaři, Poláci. Tím, že nechceme brát ,,migranty,, Němci jsou těžce frustrovaní a zoufalí a šikovná propaganda, je může obrátit proti nám. Vzpomínáte na jistého Adolfa Hitlera, ten tenkrát přece začal tím, že sudetští Němci jsou u nás utlačovaní. Nerad bych se jednou dočkal toho, že vojska Bundeswehru, nám sem budou násilně lifrovat, ty ,,inženýry a doktory,, z Etiopie, Eritreje, Libye, Maroka, Afghánistánu atd. Propaganda je mocné svinstvo, já osobně jsem vůči ní imunní. Bohužel velká část lidí ne.
    • Kdyby nás někdo napadl, tak by vláda vyhlásila mobilizaci a všichni zvláště mladí by šli bránit naši vlast. A co vidíme tady? Všichni mladí utíkají do zemí, kde museli naši rodiče dřít a vybudovat to co máme a teď sem přijdou mladí lidé kteří nechtějí bojovat za svou zemi, ale přijít ke všemu bez práce. Tak ať si je pani Merklová nechá ve své vlasti a živí je. Až my budeme mít takové výdělky jako v Německu, tak nám to možná také bude jedno, ale aby někdo dostával peníze zadarmo s tím nesouhlasím. U nás nemáme byty pro naše lidi, ale pro uprchlíky je všechno. A proto když si je Merklová pozvala tak ať se o ně stará a necpe je do jiných států
  • Angela== Likvidace EVROPY!! *12* *1*
  • Za vše co se ted děje může právě Merklová!
    Nemá právo rozhodovat o druhých státech co mají nebo nemají dělat, když to dovedla tam kam to dovedla! Zajímavé je že se ted nikde neukazuje a dvě třetiny němců ji nechtějáí va vládě! Ten zbytek jsou právě ti přistěhovalci kterých se ona bojí a chce problémy zhodit na jiné státy!
  • než začala migrační krize myslel jsem že je to dobrá politička ale ted už vím že není nesnáším jí *16*
  • Pokud se do Česka začnou valit migranti tak to chce potřebné finance odčerpávat z peněz co má vláda na důchody.Tak se Česko víc nezadluží a důchodci s naordinované diety zmoudří.Pokud se bude na migranty a důchodce nadále dlužit ,ta to bude většině důchodců jedno.
  • Jediné, co může pomoci, je doba ledová a následný restart! Žádné biblické bludy, ale opětovné nastartování evoluce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit