Přejít na výpis diskuzí

Anna Kurnikovová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tlieskam Tlieskam Tlieskam
  • všechno nejlepší
    *3*
  • jaká???? plsky chci vědět!!!!!!!!!!!!!!???? mooc Enriho miluji!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Anna

    Jeste hrala ve videoklipu-Enrique Iglesias escape
  • torabora

    Anna....

    ....má anorexii ! Nyní už není štíhlá ale příliš vychrtlá ! Nejvíc to bylo vidět na nedávné tenisové nohy,kde se její tenké nohy nedaly přehlédnout !!! *13*
    • Není vychrtlá , má normální postavu, asi jsi nikdy neviděl(a) jak vypadá anorexie co??? *10* *10* *10*
    • torabora

      Re: Anna....

      ,,tenisové párty §!
  • smelu

    hra

    tohle je hra s annou
    http://www.hry-online.cz/hry-pro-divky/anna-kournikova-make-up
    • sara.jenni

      Re: hra

      Pěkné... i s Enrim je hra :)
  • smelu

    kournikivova se zakoukala do modela!

    Krásné bývalé tenistce Anně Kurnikovové (29) v poslední době štěstí nepřeje. Odreagování tak hledá při sledování krásných mužů.Proti bývalé tenisové hvězdě Anně Kurnikovové (29) jako by se v těchto dnech spolčil celý svět. Její matka Alla byla odsouzena k tříleté podmínce, protože neuhlídala vnuka a ten vypadl z okna ve 2. patře.

    Její přítel Enrique Iglesias (35) si uřízl ostudu, když jezdil na vodních lyžích úplně nahý a nechal se přitom nachytat turisty.
    Kavárny a přehlídky

    A tak krásné Rusce nezbývá nic jiného než s kamarádkami chodit po kavárnách a na módní přehlídky. Na jedné z nich ji zachytili fotografové, jak lačně z první řady zírá na modela předvádějícího spodky. Že by jí už Enrique, který sám přiznává, že není ve svých mužských partiích příliš vyvinutý, nestačil?
    • sara.jenni

      Re: kournikivova se zakoukala do modela!

      Podle mě blbost aby pokaždé seděla vedle stejných lidí
      • smelu

        Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

        nesedí vedle stejných lidí dívala jsem se
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

          Podívej se na to oblečení za ní, pak se podívej nalevo a tam má nějaká paní modré tričko na obou dvou obrázcích a potom se podívej napravo, na obou obrázcích je někdo kdo má košili a sako.... To je až moc shodné na to aby to byl pokaždé někdo jiný
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

            aha až teď jsem si toho všimla díky!
            • sara.jenni

              Re: Re: Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

              Nemáš vůbec zač :*
    • sara.jenni

      Re: kournikivova se zakoukala do modela!

      Až na to, že ta fotka, kterou tam má daný blesk je už docela stará haha
      • smelu

        Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

        JO??????? *7*
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

          Jo já už jsem ji viděla kdysi
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

            aha já ji nikdy neviděla
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

              tak možná má jen stejný šaty
            • sara.jenni

              Re: Re: Re: Re: Re: kournikivova se zakoukala do modela!

              http://tvnoviny.sk/showbiz/bulvar/k urnikovova-sokovala-velkym-poprsim. html podívej tady tohle je před dvěma lety ... a podíej se na to, že tam má stejné tričko a dokonce pravděpodobně sedí vedle stejného chlapa a to s největší pravděpodobností. Blesk zase kecal
  • smeldi

    Anna je skvělá :-)

    Anna a Enrique se k sobě mocky hodí.Jsou skělý pár,že ano??? *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • sara.jenni

      Re: Anna je skvělá :-)

      Já s tebou musím souhlasit, hodí se k sobě!!!!
  • sara.jenni

    KOURNIKOVA!!!!!

    Tady na Osobnoctech je to všechno nějak divně! Pač je Anna Kournikova a ne Anna Kurnikovová, taky jsem někde našla ji jako Anna Kurniková. Jestli se o tom chcete přesvědčit tak tady je její officialní website http://www.kournikova.com/ myslím, že ona by si své jméno určitě špatně nenapsala!

    A co říct k tomu že je zasnoubená s Enriquem a čekají mimi? řeknu jen to, že jim to mooooooc přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: KOURNIKOVA!!!!!

      Už se jim to narodilo?:)
      • sara.jenni

        Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

        Chytrá otázka! To je těžké říct. Podle všeho nebyla ani těhotná! To je celé nějaké divné víš? Já prostě nevím. Spíše nebyla ani těhotná, ale pry chtějí s Enriquem založit rodinu...
        • Re: Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

          Podle mě těhotná ani nebyla...Všude jsem to na internetu hledala,ta "novinka" je už 2 roky stará a jestli by opravdu těhotná byla,už by tu bylo něco napsaného...Ale moc bych jim to přála... ;)
        • smelu

          Re: Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

          to by bylo taky moc dobře!slušelo by jim to *14*
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

            už jsem to opravila tak možná to pude *3*
    • sara.jenni

      Re: KOURNIKOVA!!!!!

      Taky jsem se dívala jak se vlastně jmenuje, když je všude napsaná jinak, ale máš pravdu je to Kounikova a ne nějak jinak, ona není žádnej kurník nebo něco podobného!!!
      A řekla bych, že těhotná není!!!! Už milionkrát byla těhotná a nikdy to nebyla pravda je fakt, že bych chtěla aby měli konečně spolu dítě po 7 letech, ale dokud nebude nějaký důkaz že je těhotná tak tomu asi věřit nebudu!!!! ale jinak jim to moooooooooooooooooooooooc přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucka.ptackova

    Díítě!!!

    Tak to tu konečně máme! Anna Čeká dítě s Enriquem!!! Tak je to snad koneššně pravdáá!!! Doufám páč jim to moc přeju! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit