Přejít na výpis diskuzí

Anna Kurnikovová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: jazyky

    anglicky a rusky *5*
  • sonuska

    jazyky

    akymi jazykmi hovori anna?
  • vanillka-ashley

    anna

    jéžiš,vubec nikdo z vás to enriquemu nepřeje...jenom chcu říct že anna opravdu ted nemuže být těhotná ptz by nemohla hrát tenis,a v tu dobu,kdy říkala bulváru to že otěgotněla,byl enri na turné,ale jinak jim to sluší *14* *14* *14*
  • kacenka33

    achjoo :'(

    tyjoo.....Enrique je fakr moc pěknej a taky z toho nejsem dvakrát nadšená že s ní chodí...ale já ho nikdy v životě neuvidim...teda aspoň si to myslim a aby nebyl šťastnej to by ho bylo zase škoda...takže jim přeju a ikdyž u toho brečim... *9* *9* *14* *13*
  • Re: kočka

    Vezmi ji ať mi enrique zbyde!!! *10* *10*
  • katys

    Re: Vypadá takhle těhotná ženská ve 4 měsíci?

    http://www.hotcelebshome.com/2009/0 2/15/anna-kournikova-2009-champions -cup-in-boston/
  • katys

    Vypadá takhle těhotná ženská ve 4 měsíci?

    Myslíte že takhle vypadá a sportuje ženská ve 4měsíci mrkněte na odkaz ty fotky jsou pár dnů starý. *8* *4*
  • misulka111

    Eník a Anna

    já si myslím,že když ji Enri miluje a je s ní spokojenej,má štěstí,tak byjste mu ho měli přát,stejně děsná blbost,že pojedete na jeho koncert,on vás uvidí a vy**re se na annu......prostě budte rádi,že je šťástný a jestli je to s annou někím jiným, je přeci jedno ne?....hlavně, že tu ženu miluje....a ona miluje jeho......a myslím si, že si vybral docela slušně, protože anna je fakt hezká holka a je mi jasný, že říkáte ,že se k sobě nehodí jenom proto, že po jeho boku nejste vy....podle mě jim to spolu sluší.....asi mě budete za tenhle příspěvek nenávidět....ale až otevřete oči tak to pochopíte!
  • ANIČKA

    MILUJU ANIČKU A JESTLI JÍ TAKY MILUJEŠ, TAK JÍ NA DŮKAZ PŘIDEJ NA TYHLE STRÁNKY

    HTTP://WWW.PROSTEMULLUJ U.CZ !!!

    *1* *5* *7* *14* *10* *3* *3* *3* *3* *9* *8* *8* *8* *8*
  • anna urcitě není těhotná

    ja si myslím že anna už s enriquem není a ani že je těhotná protože je to naprostá kráva a navic fotí fotky kde je nahá a k enriquemu se nehodí *1* *13* *15*
  • je v tom?

    Tak je ta Anna tehotná ci nie?nemate nejake nove informacie?
  • amerika

    Re: MŮJ NÁZOR

    Můžu se jenom zeptat kde si četla že se rozešli???? *14* *14* *1* *1* *4* *4* *14* *14*
  • mibob

    MŮJ NÁZOR

    Já si myslím, že těhotná není, hezkou postavu fakt má a obličej se nedá posoudit, nýbrž co za tím vším je, ví jen ona a make-upu bude mít na sobě asi taky dost *4*
    Enrique už s ní prý není a je mi to v celku jedno, protože ji stejnak pořád podvádí..
  • Krasívaja :-)

    Ahojek *5*
    Anna je krásná žena!
    Moc jí miluju. Chtěl jsem jí přidat na tyto stránečky, ale moc mi to nejde http://www.prostemulluju.cz
    Neporadíte jak? *9* *3* *14*
  • No jo no

    Ahojky lidi..dovolte, abych taky řekla svůj názor. Annu jsem nikdy neměla moc ráda a asi nikdy mít nebudu, protože je mi nesympatická. O tom, že je ÚDAJNĚ těhotná jsem se dozvěděla až nedávno, ale že to čeká s Enrique Iglesiasem, mě naprosto šokovalo. Četla jsem totiž články o tom, že ho vihodila z jeho vily, že se s ním pohádala kvůli jeho pejskům a tak. Na tohle prostě nemá právo, ale nikdo jsme tam nebyli, když se tohle dělo, takže nemůžeme vědět, co ji k tomu vedlo. A navíc si myslím, že kdyby ji Enrique neměl rád, tak že by jí to dítě neuděl a při .... si dával pozor. Takže tohle je můj názor. Mějte se všichni moc hezky..ahoj *4*
  • tyna007

    Re: anna

    sice jsem vcera taky probrecela kvuli tomu mimcu skoro celou noc ale musim souhlasit...ja vim ze my s tim nic nezmuzem a ani newime jaka anna je ale kdyz je s ni enrique tak stastny...preju jim to i kdyz to ance trosku hodne nekdy ujede...enrique ji ma rad tak ja to beru a uz se v tom patlat nebudu...pokud to zvladnou muzou si klidne udelat dalsi 3 deti hlavn eat enrique nezahodi karieru,to by me hodne stvalo...ale jinak jim to ze srdce preju...jsou to pekny par *1* *14* *14* *15* *4* *3* *1* *14* *14* *15* *4* *3*
  • jancap

    anna

    Ahojík,sice se Anna k Enríískovi nechová někdy hezky ale Enri jí má asi rád takže já jí mam rada taky navíc mi nepříde tak hrozná a kdyby ho nemela rada tak si to mimco nechá vzít a abyste neco vedely moc jim gratuluji k mimcu a doufam ze jsou oba stastni jak enri tak anicka je mi jedno ze si budete o me myslet ze sem blba ale urcite se najde nekdo kdo ma stejnej nazor,a urcite má Enriqueho ráda jenom jí to hold nekdy ujede!!!!!Preju jim at sou spolu stastní *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • SOUHLAS

    souhlas s tyna007 *3*
  • tyna007

    Re: Datum narození

    tomu taky nerozumim,nejlepsi by bylo zeptat se ji samotne ale podle me se narodila v cervnu 7.6. ale vsude na netu to pisou ruzne,to mas to samy jako enrique a anna a jejich rozchody a svatby... *3* *3* *5* *4*
  • tyna007

    Re: Re:

    a k tomu ho vyhodila z bytu jen kvuli tomu ze enrikovi psi rozkousali jeji saticky *1* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit