Přejít na výpis diskuzí

Anna Kurnikovová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo no

    Ahojky lidi..dovolte, abych taky řekla svůj názor. Annu jsem nikdy neměla moc ráda a asi nikdy mít nebudu, protože je mi nesympatická. O tom, že je ÚDAJNĚ těhotná jsem se dozvěděla až nedávno, ale že to čeká s Enrique Iglesiasem, mě naprosto šokovalo. Četla jsem totiž články o tom, že ho vihodila z jeho vily, že se s ním pohádala kvůli jeho pejskům a tak. Na tohle prostě nemá právo, ale nikdo jsme tam nebyli, když se tohle dělo, takže nemůžeme vědět, co ji k tomu vedlo. A navíc si myslím, že kdyby ji Enrique neměl rád, tak že by jí to dítě neuděl a při .... si dával pozor. Takže tohle je můj názor. Mějte se všichni moc hezky..ahoj *4*
  • smeldi

    Anna je skvělá :-)

    Anna a Enrique se k sobě mocky hodí.Jsou skělý pár,že ano??? *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • sara.jenni

      Re: Anna je skvělá :-)

      Já s tebou musím souhlasit, hodí se k sobě!!!!
  • smelu

    hra

    tohle je hra s annou
    http://www.hry-online.cz/hry-pro-divky/anna-kournikova-make-up
    • sara.jenni

      Re: hra

      Pěkné... i s Enrim je hra :)
  • kočka

    je to kočka, má pěknou postavu, dobře se na ní dívá
    • Re: kočka

      Vezmi ji ať mi enrique zbyde!!! *10* *10*
    • amerika

      Re: kočka

      pořiď si brýle *10* *7*
  • Krasívaja :-)

    Ahojek *5*
    Anna je krásná žena!
    Moc jí miluju. Chtěl jsem jí přidat na tyto stránečky, ale moc mi to nejde http://www.prostemulluju.cz
    Neporadíte jak? *9* *3* *14*
  • tyna007

    narozeniny

    všude se píše že Anna má narozeniny buď v červnu nebo v červenci a všude je to jinak...tak kdyby je dneska měla tak všechno nej :-* *15* PS:vím že Annu někteří moc nemusíte tak radši ani na příspěvek nereagujte... *8* *13* *1*
  • anna urcitě není těhotná

    ja si myslím že anna už s enriquem není a ani že je těhotná protože je to naprostá kráva a navic fotí fotky kde je nahá a k enriquemu se nehodí *1* *13* *15*
  • sonuska

    jazyky

    akymi jazykmi hovori anna?
    • Re: jazyky

      anglicky a rusky *5*
  • mibob

    MŮJ NÁZOR

    Já si myslím, že těhotná není, hezkou postavu fakt má a obličej se nedá posoudit, nýbrž co za tím vším je, ví jen ona a make-upu bude mít na sobě asi taky dost *4*
    Enrique už s ní prý není a je mi to v celku jedno, protože ji stejnak pořád podvádí..
    • amerika

      Re: MŮJ NÁZOR

      Můžu se jenom zeptat kde si četla že se rozešli???? *14* *14* *1* *1* *4* *4* *14* *14*
  • luciiineek

    když Enríska ttak i Annu

    mno tak vzhledem k tomu že Anna chodí s Enrískem *14* *14* tak je docela i vpoho a moc jim to přeju i kdyý bych radši aby byl Enri se mno což určitě není možné *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit