Přejít na výpis diskuzí

Anna Kurnikovová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Takže já Anničce přeju vše nejlepší, mnoho úspěchů, a hlavně zdraví...
    • Re: :)

      Anna má narozky v červnu tak ten kdo tu dělá zprávce by si to mněl poopravit,když tu byla v Prostějově v sobotu tak to tam říkala,že je má v neděli 6.7. a že je oslavý se svými přáteli v německu
  • lenushka14

    CMUQ

    jaaa ju mam moc rada a to aj ENRIQUA su to krasny par a prajem aby im to vydrzalo ENRIQUE I LOVE YOU *14* *14*
  • luciiineek

    když Enríska ttak i Annu

    mno tak vzhledem k tomu že Anna chodí s Enrískem *14* *14* tak je docela i vpoho a moc jim to přeju i kdyý bych radši aby byl Enri se mno což určitě není možné *9* *4*
  • tyna007

    narozeniny

    všude se píše že Anna má narozeniny buď v červnu nebo v červenci a všude je to jinak...tak kdyby je dneska měla tak všechno nej :-* *15* PS:vím že Annu někteří moc nemusíte tak radši ani na příspěvek nereagujte... *8* *13* *1*
  • vaness15

    stranka

    AHOJTE NAšLA SOM SUPER STRANKU O ENRIM A ANNE ..TAK SA TAM JUKNITE...WWW.ENRIQUEANNAONLINE.BLO G.CZ
    JE TO SUPER WEBB *14* *14*
  • sonuska

    jazyky

    akymi jazykmi hovori anna?
    • Re: jazyky

      anglicky a rusky *5*
  • vanillka-ashley

    anna

    jéžiš,vubec nikdo z vás to enriquemu nepřeje...jenom chcu říct že anna opravdu ted nemuže být těhotná ptz by nemohla hrát tenis,a v tu dobu,kdy říkala bulváru to že otěgotněla,byl enri na turné,ale jinak jim to sluší *14* *14* *14*
  • kacenka33

    achjoo :'(

    tyjoo.....Enrique je fakr moc pěknej a taky z toho nejsem dvakrát nadšená že s ní chodí...ale já ho nikdy v životě neuvidim...teda aspoň si to myslim a aby nebyl šťastnej to by ho bylo zase škoda...takže jim přeju a ikdyž u toho brečim... *9* *9* *14* *13*
    • Re: achjoo :'(

      Tak to sme asi dvě kdo ho nikdy neuvidí *9*
  • katys

    Vypadá takhle těhotná ženská ve 4 měsíci?

    Myslíte že takhle vypadá a sportuje ženská ve 4měsíci mrkněte na odkaz ty fotky jsou pár dnů starý. *8* *4*
    • katys

      Re: Vypadá takhle těhotná ženská ve 4 měsíci?

      http://www.hotcelebshome.com/2009/0 2/15/anna-kournikova-2009-champions -cup-in-boston/
  • misulka111

    Eník a Anna

    já si myslím,že když ji Enri miluje a je s ní spokojenej,má štěstí,tak byjste mu ho měli přát,stejně děsná blbost,že pojedete na jeho koncert,on vás uvidí a vy**re se na annu......prostě budte rádi,že je šťástný a jestli je to s annou někím jiným, je přeci jedno ne?....hlavně, že tu ženu miluje....a ona miluje jeho......a myslím si, že si vybral docela slušně, protože anna je fakt hezká holka a je mi jasný, že říkáte ,že se k sobě nehodí jenom proto, že po jeho boku nejste vy....podle mě jim to spolu sluší.....asi mě budete za tenhle příspěvek nenávidět....ale až otevřete oči tak to pochopíte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit