Přejít na výpis diskuzí

Anna Popplewell

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VŠECHNONEJLEPŠÍ

    Preju všeeeechno nejlepší k narozeninám!!!! *1* *1* *1* *1*
  • andyk

    =o)

    sympatická a moc hezká herečka :) je skvělá :) těším se na další pokračování narnie ♥ :-)
    • skih

      Re: =o)

      jáá tky
  • miley1cyrus

    love

    hele anna chodi s williamem?
    • simia

      Re: love

      nn
  • zrada

    hele ja vim ze vetsine z vas pripada anna suprova proti jejimu herectvi nic nemam, ale strasne me stve ze se musi zamilovat zrovna do willa a on to opětovat!!!
    a tem kterym se to nemzda tak se podvejte na narnii 1,2 a poradne cumte protoze kdyz se divate pozadne tak uvidite jak se na sebe divaji!!!!! to nejsou normalni pohledy. a kdyz se ve dvojce louci a anna da benovi ,,pusu" tak je zabjez na willa a v jeho ocich poznate ze by na benove miste byl strasne rad a ze tim trpi.

    takze jestli anna neco udela willovi(mislim tim hlavne psychicky) tak at si mne NEPREJE!!!!!

    *5*
    • andyk

      Re: zrada

      jej a neměli to třeba ve scénáří ?? :D nemůžeš brát ty pohledy apod co je ve filmu a co ve skutečnosti...to co je ve skutečnosti pochybuju že víš :D to ví jen oni...
  • ...

    ta 19 fotka není Anna
  • adéla stradějová

    jsi fakt moc dobrá,a chtěla bych za tebe hrá ve filmu,jo a chtěla bych tvůj podpis na imeal
  • adéla strdejová

    jsi fak moc dobrá *14*
  • zebricka003

    ......

    je to super herecka...ktera sa narodila pro kamery *3* *3*
  • negri.baju

    anna...

    Anna ja uzasna herecka, ktera mi pride ze fakt hrat umi....je krasna a sympaticka....akorat mi trosku vadi, ze ji ve fimlu udelali tak naladovou, kdyz v knizkach je to uplne jinak....ale stejne je super....zeruuuu jiiii!!!!! *14*
  • anketa

    Na mem blogu je anketa o lidech z narnie tak můžete hlasovat pro zuzanau http://narnians.blog.cz/0809/anketa -o-lidech *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit