Přejít na výpis diskuzí

Anna Ungrová

OSOBNOST 26.3.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahooj

    Aničko drž se máš na to a jsi NEJ!:) *3*
  • millagros115

    Podle mě

    Podle mě byla Anna Ungrová úplně mimo mísu....prostě když jí před celým národem v přímým přenosu ujelo Ty Pi*o, tak jsem myslela, že mě šálí zrak i sluch. Prostě tohle by si nikdo neměl dovolit a taková obludka s nulovým hudebním sluchem už vůbec ne. Nechápu, jak se mohla dostat tak daleko. Toť vše. *5*
  • Ungrová

    Anna Ungrová je podle mého názoru, velmi nedospělé dítě, které si mělo hrát doma s panenkama a ne se cpát do něčeho, co apsolutně psychycky nezvládá. Nechápu proč ji vzali do finále, když už tenkrát věděli, že je labilní a neustojí to *9*
    • Re: Ungrová

      a psychycky-co to ma byt?
      • bambusak

        Re: Re: Ungrová

        zklidni hormon
    • Re: Ungrová

      tve nauc se nejdriv cesky ty kravo a pak az nekoho kritizuj ja sice pisu bez diakritiky ale umim ji pouzivat a jinak apsolutne - kolik ti je?8?
  • Tam je srdíčko

    Tvůj zpěv je cítění v srdíčku a to obdivuju a nejen já.Buď svá jak v písničce,tak i v životě a vyhraješ.
  • ..

    no já Anču moc nemusím, ale jako zase nezpívá špatně, je docela dobrá *3*
  • Anička je zpět

    Anička se vrací zpět na scénu. S plzeňskou hudební skupinou The Contact se vrátila na podium a vy můžete posoudit co vše se změnilo na www.bandzone.cz/thecontact
  • hodně

    to je nauvní husička *13*
    • Re: hodně

      ty ji zans ze ji tak soudis??? nebo cO? anicka je upe sgela, mila hodná holka a je s ni upe moootz srandy.
      • Re: hodně

        přesně kdo ji nezna neposoudi ja ji teda taky neznam ale taky ji nesudim ze je nejaka spatna nebo tak neco!!nahodou si myslis ze je mocky supr!!!! a drzim ji palecky i kdyz vypadla z toho x factoru tak aby se prosadila!!!!a aby se nevzdavala *4*
  • ???

    Proboha, co toto je za osobnost?
    • Re: ???

      Závist...??,Anička je to "samý" jako Langerová atd...
  • FŮŮŮJ!!

    Je to děsná kráva!Neumí zpívat,je hnusná,v x factoru byla úplně na hovno!!Prostě je děsná a sem ráda,že vypadla,protože ten její zpěv se nedá poslouchat! *16* *8* Nesnášim ji!
    • Re: FŮŮŮJ!!

      Souhlasim, je to KRÁVA !!! *16*
    • Re: FŮŮŮJ!!

      Teda to je nenávisti...Pokud Anička dokáže vzbudit takový emoce tak je vážně dobrá!!! *4* Já osobně jí mám moc ráda.
      • Re: Re: FŮŮŮJ!!

        Máš můj souhlas
  • anna

    je nejlepsi a david taky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit