Přejít na výpis diskuzí

Anne Hathaway

OSOBNOST 31.12.2006 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    ANNE BEST

    Anne je prostě nejsuprovější herečka.Hrozně se mi líbí v Zakletý Elle, to je prostě super film *14*
  • Anne je super

    Ahoj je mi 10 let a hrozně se mi líbí Deník proncezny 1 a 2 i zakletá Ella.Hrozně ráda bych se s Anne potkala.Je to moje oblíbená herečka:-D. *4*
  • super

    Anne je super herečka a v deníku princezny předvedla úžasný výkon a proto je to moje oblíbená herečka 8-)
  • komentář

    Anne Hathaway je skvělá herečka nejspíš můj vzor + Hraje v těch nejlepších filmech které znám a dobře se obléká:) *3*
  • Je to nej nej nej nejlepší herečka pode sluncem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je to jedna z hereček které jsou na úrovni a navíc je moc hezounká a přirozená . .je to kočka *4*
  • anka.k

    Anne je nej

    Já ji nejvíc miluju jako komediální herečku. V Deníku princezny, Válka nevěst nebo Ďábel nosí bradu byla skvělá. Nedokážu si představit nikoho jiného v těchto rolích, co hrála. *15* *3* *14*
  • maeve

    Jane

    Jane Austen byla její nejlepší role, i když v Deníku princezny byla taky dobrá. Celkově je to skvělá herčka, ale jako Jane Austenová mě prostě dostala. Přála bych jí víc takových rolí.
  • je moc hezka a mila. je to moc dobra herecka a taky zabavna! zahrala to skvele! *1* *3* *5* *14* *4* *4* *14*
  • herecka

    Ahojky jak se mas *3* *1* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit