Přejít na výpis diskuzí

Annie Girardot

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Annie Girardot je znamenitá herečka (pro mnohé z nás nikdy nezemře), na kterou mohou Francouzi být po právu hrdi.
  • Re: Re: Lítost

    Se zájmem jsem si po 3měsících přečetl Váš příspěvek Olgo, moc Vám závidím, že jste měla tu čest, se setkat s vynikající herečkou A.Girardotovou, já jsem se o to snažil, ale nikde jsem kontakt ani adresu nenašel.
    Důležité je, že v našich srdcích zůstane, jako vynikající herečka, která světu dala dost, ze svého umění, které nikdy nezapomeneme.
    Srdečně zdraví G.
  • Re: Lítost

    S Annie Girardot jsem se osobně setkala v Paříži přesně v 15 března 2005. Měla jsem štěstí ji navštívit v jejim krásném podkrovním bytě na náměstí Svornosti. Mám pořízený krásný vidozáznam, bohužel jen fotoaparát vypověděl službu. Znám se s přítelem dcery Annie - Manu Vogelem, jinak jako smrtelník by jsem neměla žádnou šanci s ní hovořit. Byl to pro mne krásný zážitek a možná se v budoucnu podělím. Již v tu dobu byla velmi nemocná. Pro film a kulturu je to velká ztráta.
  • Lítost

    Je mi to líto.Dozvěděl jsem se to dnes.
    Legenda francouzského filmu je mrtvá.
  • evelina

    blahopřání

    KRÁSNÉ NAROZENINY *3*
  • evelina

    mám vás ráda

    Škoda, že s přibývajícím věkem oblíbených osobností se na ně zapomíná. Moc ráda bych viděla opět nějaký film s vámi, ale TV média dávají většinou otravné filmy, které se teď točí stále na "jedno brdo".
    Vím, že se vám nějak v poslední době nedaří a četla jsem, že vám pomohl můj oblíbený herec, váš kolega Alain Delon. To je vyjímka, protože u nás se od nemocných a stárnoucích herců většinou odvrátí i jejich bývalí, mladší kolegové.
    Je to děsná doba - žádné city, jen prachy a zase prachy...........
    PS: vím, že se k vám nemůže můj příspěvek dostat, je to jen takový můj výkřik do tmy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit