Přejít na výpis diskuzí

Anthony Horowitz

OSOBNOST 30.7.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • síla pětice

    Já už jsem četla tři a jsem jimi naprosto unešená. Doufám že vyjdou co nejdřív další. *15*
    • Re: síla pětice

      jo hej ja taky!! upe se tesim!! on pise upe super zhe myslim antonyho!! upe to umi!! :D
  • hadí hlava

    tíjo už se nemůžu dočkat až v červenci víjde 7. knížka o alexovi hadí hlava
  • Síla pětice

    nooo já teda absolutně zbožňuju sílu pětice...sice vyšly zatím jen dvě knížky, ale i tak sem se do toho upe nejvíc zažrala...Alex Rider taky není špatnej, ale zatím sem četla jen jendu knížku... *14*
    • Re: Síla pětice

      jenom jednu??? mno tak to se rychle dej do dalsi!! upe super to jsou ty knihy fakticky!! :-)
      *14*
      • Re: Re: Síla pětice

        Doporucuju dalsi! Jsou jeste lepsi! *15*
  • vesmírná archa

    hele nic proti ,ale v češtině knih o alexovi už višlo šest.
    • Re: vesmírná archa

      no a ne asi akorat tenhle profil jsem delala este nez visla
  • Alex rider+Síla Pětice

    *14* Ty knížky sou fakt senza, už se hrozně těšim na oboje další díly. Vtom pátym Alexovi to fak bylo hrozně hrozně hrozně smutný... ale jsou dalšíííííííí *15*
    • Re: Alex rider+Síla Pětice

      Jj,ten paty je straaasny! Ja sem se na konci uplne nezastavitelne rozbrecela,a myslela sem si,ze je to posledni dil, ale v knihovne sem pak uvidela Arch,takze OK :)
  • Alex Rider

    Já jsem od něj četla všechny knížky o Alexu Riderovi a děsně moc se mi to líbilo...film Stormbreaker zbožnuju...akorát po tom co sem dočetla poslední stránku Škorpiona jsem byla mírně zkalmaná tím co Alexovi udělal...=)) *3*
    • Re: Alex Rider

      jo, byl úžasnej, ten konec mě taky teda dostal...
      • Síla pětice

        Ja už přetetl všechny díly Alexe Ridera. i Horory na dobrou noc teď čtu Síla Pětice čtvrty díl nevíte jestli vyjde i pátý *7*
        • sila petice paty dil by mel vyjit v anglictine v dubnu pristiho roku pokud jsem to dobre vycetla na angl. strankach. a mel by se jmenovat Oblivion. jinak ja ted ctu zaverecny dil Alexe Ridera Škorpion se vrací jinak u sili petice cekam na paty dil nekropoli uz mam za sebou i tajemstvi temneho dvorce je bomba kniha horory na dobrou noc jsem zatim cetla jen ty prvni Anthony je proste jeden z nejlepsich soucasnych autoru lepsi nez J.K.Rowlingova podle me ma uzasnou fantasii co se tyce sily petice i alexe ridera to by jen tak nekdo nevymyslel. jen film strombreaker me zklamal zesmesnili tu knihu. byl to trapnej film pritom kniha je tak peckovni.
          • oprava kniha v anglii uz vysla letos v dubnu a je pry vyprodana takze ocividne cekame jen na prelozeni
            • teda pardon 4.10.2012 takze to bude chvilu jeste trvat nez to prelozi
    • Re: Alex Rider

      jo to bylo přiserny ale cetla jsem ze v anglii vysel i sestej dil a sedmej se teprve pise tak snad bude zit noo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit