Přejít na výpis diskuzí

Anthony Kiedis

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The end

    No tak tady na to koukam... Mimochodem Anthony a Heather sou od sebe- pratele. A nevim co mate proti jmenu Everly Bear- je to naprosto originalni. Proste RedHots cely sou nejlepsi, svoji, jedinecni. A nerozpadaji se.. To bude nejaka fama ale 100% nee..Takze budte beze strachu moji milovani RedHotaci:-)
  • Sir Psycho Sexy

    vskutku nejšukéznější chlap na světě *14* *14* *14*
  • Anthoník=)

    Nádhernej,opravdu.Nejkrásnější je v klipu na Can't stop! já málem vylítla z kůže jak u toho prvního All for you ten jeho úsměv..ouuu!=D No je děsně roztomilej=) a ty fotky v bookletu Stadium Arcadium jsou hustýýý=)
  • best

    Anthony Kiedis je nejlepší zpěvák na celym světě..byl jsem na RHCP v praze a nic lepšího jsem neviděl, úžasně to odvedli a uz aby tady byli znova !!!!! a slyšel jsem že se NEROZPADAJ ze maj jen klid doma ale že pry vydaj Album z pisni co maji v šuplíku !!!!! *14*
  • Neblbněte!

    Hej lidi, přece nevěříte tomu, že by s tím po 25 letech praštili? To ne, tomu nevěřím, to je blbost. Jo a a jak vám k Tonymu sedí Heather Christie??
    • Re: Neblbněte!

      Je to pravda, praatili s tim, ale prý jen na cas...ríká se na rok..Ale muj zivot se stejne zhroutil... *9*
  • je to pravda ??

    Prosím vás !! Četla jsem že prej Anthony chce dat konec RHCP ale já právě teď nevim jestli je to pravda , někde sem zase četla že to pravda není ! tak já teda nevím no ! ale myslim že to pravda není že jo ? *9* *3*
  • ???

    s kym teďka vůbec chodí? *7*
    • Re: ???

      s heather christie.. jako ona je hezká ale občas se obleče a namaluje hrozně!
      • Re: Re: ???

        kromě toho svoje děcko pojmenovali fakt debilně.....everly bear....no to je jeho věc, nicméně taky sem četla že končej ale chad smith ted vydal oficiální prohlášení že koncem roku začnou pracovat na něčem novým tak nvm mno....mimochodem spusta info o redhotech na www.kaczenkaaa-black.blog.cz *4* *4*
        • Re: Re: Re: ???

          jo tak to je tvůj blog jo ? sem se tam už koukala a ne jen jednou ! sem ti jenom cela říct že je to nej blog kterej sem viděla ! fght že jo ! *4*
        • Re: Re: Re: ???

          děkuji !hned se na to mrknu ... *1*
      • Re: Re: ???

        jj to máš pravdu . mě příde že furt *1*
  • I looooooove him!!!

    aaaaa nejkrasnejsi chlap na svete!!! ale sere me to ze mohl mit kazdou holku na jakou by si ukazal a on si vybral zrovna takovou nehoraznou sklebu!!!! *8* *7* *10* ale jinak to je upe seeeeeeeexy chlap!!!! *14* *14* *1*
    • Re: I looooooove him!!!

      moje řeč taky mno! já to říkam furt hlavně když sou štastní no !
    • Re: I looooooove him!!!

      moje rec!! je opravdu peknej... . nedavno sem se divala na anthonyho fotky a kdyz sem videla s kym chodil.. a s kym ted je tak sem jen zakroutila hlavou!!! myslim si ze ma na lepsi...
      *3* *4*
  • borec

    krasavec...co víc dodat!!!! *4*
  • mimí

    dala jsem fotku do galerie everly b. doufám že se nahraje. Ahnthony je super! jeho tetování svaly... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit