Přejít na výpis diskuzí

Antonín Novotný

OSOBNOST 6.12.2012 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eva.liskova.96
    V roce 1959 projížděla prezidentská kolona mezi Otvicemi a Chomutovem ,stáli jsem u silnice v pionýrských krojích s kyticema ,osobně jsem mu podala kytici ,měl velmi příjemný vzhled a úsměv.
  • Prezident Novotný byl posledním prezidentem vpravdě "Čechů",Slováky držel na uzdě, což se mu vymstilo.V roce 1968 po nátlaku odstoupil,započal skrytý politický puč slovenských nacionalistů a federalistů, který vyvrcholil událostmi v roce 1968 a Slováci dosáhli svého vítězství.O zásahu Varšavské smlouvy je nutno si uvědomit,že tehdy byla Evropa jasně rozdělena na sféru vlivu Anglo-americkou a sovětskou.Vzájemně se respektovali,žádná vojenská konfrontace nebyla tehdy absolutně žádoucí a kdyby tady postříleli při zásahu i tisíce lidí,omezilo by se vše pouze na verbální projevy a nic víc.To jsou jasné a doložitelné historické skutečnosti.Dnešní výklad novinářských hejkalů poze ohlupuje neznalé dutohlavce,bohužel.
    • ke cti tohoto komunistického prezidenta je nutno dodat, že ač se Brežněv snažil sebevíc, rusáci měli s vojenskou výzbrojí na našem území útrum.
  • Takže dle životopisu byl A.Novotný do KSČ přijat ještě jako mladistvý???Ať počítám jak počítám tak když vstoupil do KSČ v roce 1921 a narodil se na konci roku 1904,bylo mu v té době necelých 17.let!!!! *7* *7* *7*
    • to je blbost co jsi spocital *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit