Přejít na výpis diskuzí

Antonín Novotný

OSOBNOST 29.11.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amenhotep

    Pan Antonin Novotny-herec mel skutecne 3 syny. Z prvniho manzelstvi s dcerou bankere Preisse syna Antonina. S druhou manzelkou Kvetou syny Michala a mladsiho Tomase. Tomas zije v Nemecku, Michal zil na okraji  Prahy.. Pisu zil, protoze bohuzel zemrel 11.3.2021 ve veku necelych 77 let. S manzelkou ma jednu dceru. Pani Kveta Novotna zila i po smrti manzela Novotneho v Nemecku a casto pobyvala u syna Michala na Sumave, kde obvykle travil leto a o svoji maminku se peclive  staral dokud to bylo mozne. Pak s ohledem na jeji vlekle zdravotni  problemy spojene s vysokym vekem zila po kratkou dobu  ve specielnim  domove duchodcu ve strednich Čechách, kde pred cca 2 lety zemrela.. Presny vek nevim, ale myslim tak  97 let.


  • Obsah zivotoposu je nepresny,zavadejici-nevim,proc nekdo vklada nepravdiva fakta-tim ztraci takoveto stranky smysl... *9*
  • 15. 3. 2013 by se pan Antonín Novotný dožil 100 let.
  • Dnes by se dožil kameraman a bratr Antonína Novotného, Vladimír Novotný, nazývaný svými přáteli "Mulínek", 98 let.
  • Pro Angelinu - (anonym)

    Děkuji za odpověď, to jsem netušila. Zdá se, že jste někdo, kdo o Antonínu Novotném ví hodně, možná, že jste někdo z rodiny. Byla bych moc ráda, kdybyste se mi mohl(a) ozval(a) na můj e-mail: marcela.ladecka@seznam.cz
    Budu ráda za odpověď.

    Děkuji Marcela Ladecká
  • Pani Marcelo,je pravdou,ze Novotny ma syna Antonina,z prvniho manzelstvi, ktereho ani neuvadel v inerview,a syny Michala a Tomase z manzelstvi druheho.Antonin zije stridave v Cesku a v USA,ma ctyri deti a dari se mu velmi dobre.Michal zije v Praze, a vetsinou je na Sumave a Tomas v Nemecku.Oba mladsi bratri maji po jednom diteti.
    • Máte dobré informace, snad jenom doplním, že o svého prvorozeného syna stejně jako o celou jeho rodinu pan Novotný nejevil zájem....i o jeho smrti se rodina dozvěděla náhodně, nikoliv od příbuzných , jak by bylo vhodné..!!! *10*
      • Dobrý den, mohu se zeptat jak se znáte s rodinou pana Novotného?
      • To je smutné, otázkou je proč o svého syna Antonína a později o jeho rodinu zájem... určitě k tomu musel mít nějaký vážný důvod. Nepřipadá mi, že by neměl rád své děti, alespoň své další syny Michala a Tomáše... Že byl ve vztahu mezi synem a otcem nějaký problém jsem tak trochuvytušila z příspěvku pana Rudolfa Kukačky, ve kterém citoval z e-mailu pana Antonína Novotného juniora, který v dobrém vzpomínal spíše na svého strýce Vladimíra Novotného, přezdívaného "Mulínek", jak mu jeho přátelé říkali. Psal o tom, jak se mu věnoval a hodně se od něho naučil. Z toho jsem vycítila, že tak jeho táta nečinil, ale Bůh ví proč...!
  • Ta starej blazne, kde Ty vsuden nepises.
  • Ja.hamr
    Mam moc rada filmy s panem Novotnym a je mi lito,ze jich nenatocil vice. Byl to jeden z nejhezcich hercu te doby.
  • POdle mých informací měl pan Antonín Novotný-herec a chemik pouze jednoho syna Antonína, který žije v Praze, takže je otázka, kdo byli Michal a Tomáš, ale pochybuji, že to byli jeho synové
  • US žvýkačka

    Pana Novotného jsem osobně znal za jeho působení /1948 až 1958/v Komárově. Byl to prý pěkný veselý dlouhán, ale na mne /tehdy šestiletého chlapce/ působil spíš jako nezměrná autorita, zvláště pak, když otevřel šuplík plný amerických žvýkaček a nabídl mi. V té přiblblé době byla totiž žvýkačka nedosažitelný unikát. Zajímalo by mne, jak se mají jeho syni Michal a Tomáš, s těmi jsem si často hrál.
    Zdraví Vás Tomáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit