Přejít na výpis diskuzí

Arash Labaf

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRODÁM LEVNĚ

    PRODÁM LEVNĚ ORIGINÁLNÍ CD OD ARASHE - KOLEKCE REMIXŮ "Crossfade: The Remix Album" ZA BEZKONKURENČNÍCH 299 KČ
    Zájemci kontaktujte na mail : sobotenky@seznam.cz
    Účtuji si poštovné 39 Kč - obyčejný balík
  • Eurovision: Arash - AySel

    Zdravim všechny,

    dnes u nás Fanklub pořáda v restauraci Sedm Krasavic (www.sedmkrasavic.cz) párty na podporu Arashe a Aysela, touto cestou zveme všechny fandy na společné sledování finále Eruovison 2009. Bohaté občerstvení, Plazma TV, vstup ZDARMA!
    Dnes od 19h, Voroněžská 19, Praha - Vinohrady
  • miluju ARASH

    VYJSE MOJE NEJ SKUPINA *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15* *15* *8* *8* *8* ARASH JE RSTE SUPER
  • tommy.1

    Donya

    Ahoj chcu říct těm co to ještě neví že Arash vydal nové Album Donya, kdo by ho chtěl tak si ho může stáhnout na http://rapidshare.com/files/1195628 44/Arash-Donya_2008_up_by_SKY.rar nebo http://rapidshare.com/files/1204984 33/Arash_-_Donya__2008.rar Fakt Super
    *1* *1*
  • Arash je super

    Na to kolik spatneho si prozil jako dite tak je supurer. Mam ho moc rada a neni vecer abych si ho nepustila. *14* .Krasne se mi spi kdyz vidim Arashuv oblicej *14* . *4* *4* *4*
  • ARASH JE NEJ....

    Arash je 1 a je nej.... *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1*
  • z čeho

    Myslím z Temperation..
  • Kdo to je

    Hele nevíte kdo je ta Rebecca nebo jak se jmenuje celým příjmením ?? Jestli něco víte tak mi to písněte na mail. Dík
    • zachi

      Re: Kdo to je

      ahoj, jmenuje se Rebecca Zadig. Je to myslím švédská zpěvačka, s mexickými kořeny. *1*
  • arash je super

    *14* *14* *14*
    ale už by mohl vydat mnové cédo...
  • arash

    byl jsem na arashovým koncertě a bylo to moc fain


    Petr vlasák *4*
    • Věřím, hned bych tam šla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit