Přejít na výpis diskuzí

Arash Labaf

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arash-super zpěvák

    Arash je nejlepší zpěvák na světě! *3*
  • Pro Arashe

    Kdybych věděla,že si Arash tento článek přečte,napsala bych:Tvoje písničky jsou fakt bomba a já ti moc fandím.jsi můj nejoblíbenější zpěvák a máš originální songy.Miluji orientální hudbu a také na ni tančíme v břišních tancích.Jsou to především tvoje písničky.Fandím *3* Enya
    • Taky tančím břišní tance, na Arashovu písničku Suddenly jsem si udělala choerografii a moje lektorka udělala takovou jednoduchou choerografii na Dooset Nadaram. Doma na jeho písničky tančím každou chvíli...
    • antidicaprio

      Re: Pro Arashe

      to j no my taky tančíme nejvíc na arashe no a pak na shakiru:-)
  • arash

    byl jsem na arashovým koncertě a bylo to moc fain


    Petr vlasák *4*
    • Věřím, hned bych tam šla...
  • arash je super

    *14* *14* *14*
    ale už by mohl vydat mnové cédo...
  • Kdo to je

    Hele nevíte kdo je ta Rebecca nebo jak se jmenuje celým příjmením ?? Jestli něco víte tak mi to písněte na mail. Dík
    • zachi

      Re: Kdo to je

      ahoj, jmenuje se Rebecca Zadig. Je to myslím švédská zpěvačka, s mexickými kořeny. *1*
  • z čeho

    Myslím z Temperation..
  • kirushka97
    *14* *14* temptation *14*
    Btw vše nej :) :)
  • tommy.1

    Donya

    Ahoj chcu říct těm co to ještě neví že Arash vydal nové Album Donya, kdo by ho chtěl tak si ho může stáhnout na http://rapidshare.com/files/1195628 44/Arash-Donya_2008_up_by_SKY.rar nebo http://rapidshare.com/files/1204984 33/Arash_-_Donya__2008.rar Fakt Super
    *1* *1*
  • Eurovision: Arash - AySel

    Zdravim všechny,

    dnes u nás Fanklub pořáda v restauraci Sedm Krasavic (www.sedmkrasavic.cz) párty na podporu Arashe a Aysela, touto cestou zveme všechny fandy na společné sledování finále Eruovison 2009. Bohaté občerstvení, Plazma TV, vstup ZDARMA!
    Dnes od 19h, Voroněžská 19, Praha - Vinohrady
  • noooo

    newm no, nekdo řika ze je arsh super nemam nic proti ale dle mě je to totalni vůůůůůůůůl !
    • Re: noooo

      :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit