Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ari je ta nejvíc best zpěvačka forever ♥♥♥ *14* fakt já ji uplně žeru nejvíc se mi líbí písničky : Focus,Into you,Love me harder, one last time , side to side,dangerous woman ♥♥♥ nebo Problem ♥♥♥ znám ji os svích 11 let a ted je mi 15 a pořád mě to neomrzelo ♥jako malé dítě jsem koukala na Victorious nebo na Sam and Cat ♥ a milovala jsem ji ♥♥♥ u nás ve městě je vždy soutěž ve zpěvu a letos jsem byla 1 s písní One last time ♥♥ prostě Ariana je moje motivace dokázala toho moc ♥♥♥ *14*
    • Je skvělá
      • to urcite hnus pisne na nic ona na nic proste strasny *8*
  • Si naj / fakt si pekna.?
  • Čo tu vždy píšete niektorí negatívne, hnusne komentáre na ňu. Ja mám Arianu Grande veľmi rád a ostatní tiež. Tí ktorý ju nemáte radi tak tu nič radšej nepíšte. Vidno len že závidieť jej aká je talentovaná.Milujem jej pesničky ;) Ona proste patrí medzi najlepšie speváčky ;) *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • kto má rád Arianu Grande? *4* *4* *4*
  • Ahoj mas stejný měsíc jako ja ale ty mas 26 a ja mam 25 o jeden den mam te rda jsi krasna holka mila zbožňuje re chtěla by sem byt jako ty ahoj
  • EllaAustin
    Happy B-day Ari :)
  • Ahoj si moc moc moc pěkná a hezky zpíváš na tvůj hlas nikdo nemá seš moje nejoblíbenější zpěvačka :D ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Hello Ariana Grende.jak se maš? libí se mi tvoje písničky. Hlevně (Focus)
    Tak ahoj
  • Prepáčte,ale Ariana Grande nechodí so Shawnom Mendesom. Ona chodí s Macom Millerom. *3*
  • Ariana je prostě dokonalá...
    Konečně zpěvačka která stojí za to...
    má naprosto bez konkurenčtě skvělej hlas
    je t můj velký vzor..
    *4* *3* být jako ona je snad sen každé holky
    mám tě ráda Ari *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit