Přejít na výpis diskuzí

Arnold Schwarzenegger

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schaefer02

    Arnold

    Jsem velkej Arnieho fanoušek už hodně dlouho hudbu. Každej jeho film miluju, viděl sem aspoň desetkrát a bavíc hoi sbírám. Vytvořil sem mu i vlastní stránky:
    www.arnoldsfilmography.n olimit.cz *1* *3*
    • Re: Arnold

      4elt sem si tento članek a je v něm chiba!Arnold nevyhral Mr.Olimpia 7x ale 6x!!takže bich chtěl požadat o opravu. *3* *4*
      • Re: Re: Arnold

        jdi do prdele kuno *5*
  • Terminator

    Arnold je kultovy herec {aspon pre mna, vzdy som chcel byt taky ako on} jeho najlepsi film bezpochyby T2 Judgment day. Terminator 4 ? Ak to nebude robit J. Cameron a Arnold, bude to uplna sracka.
  • Arnold je machr *10* *11* *18*

    Arnold je SUPÉÉÉR!!!Je 100% lepší než ten pako Brat Pitt. Slyšela jsem v radiu,že má navštívit taky ČR.Jé,kéžby jsem ho mohla spatrit na vlastní kukadla.prostě je super.nevim co říct *3*
    • pochvala

      Seš supérrrrrrrr *4* fakt *14* su *5* pérrrrrr máš bezva filmi *3* *4* *15*
  • idol

    Je to můj idol už od 6ti let, možná jen díky němu už posiluju 3 roky, nenávidím ty lidi kteří na něj nadávají, protože na něj jen žárlí *1*
    • kordelie

      miláček

      strašně ho miluju. nejvíce se mi líbí v komedii rolničky kam se podíváš a v akčních filmech vetřelec tam jsou nejvíce vidět ty jeho svaly. pak se mi líbí sylvester stallone v akčním filmu rambo 1, 2, 3 *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kordelie

        Re: miláček

        jo a ještě se mi líbí arnold ve filmu barbar conan
  • Arnold je numero uno
  • Terminátor 4

    V pokračování Terminátora prý Arnold hrát bude.Bylo to v časopise.Doufám,že je to pravda.Už se tohoto filmu nemůžu dočkat.
  • SUD

    a ocom sa sudi schwarzenegger so stallonem ????? *7* *7*
  • Je to prostě borec!
  • Happy birthday Arnold. *7*
  • kordelie

    kordelie

    arni je tak svalnatej nejvíc se mi líbil v Barbaru Conanovy. Tady je seznam mých nejoblíbenějších herců
    1.Arnold Schwarzenegger
    2.Robert Pattison
    3.Harison Ford
    4.Shia LeBoufe
    5.Johnny Depp
    6.Daniel Radcliffe
    7.Rupert Grint
    8.Matt LeBlanc
    9.Orlando Bloom
    10.Sylvester Stallone *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit