Přejít na výpis diskuzí

Arnold Vosloo

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charisma

    *9* chtěla bych ho doma....má neskutečně silné charizma..škoda jen,že o něm nenapsali více.. *9*
    • Re: charisma

      To stačí,co o něm napsali.Můžete se o něm dočíst i např.na internetu
  • ARNI

    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Imothep :o)

    Arnold je muž,ze kterého vyzařuje neuvěřitelné charisma.Jeho oči jsou prostě ty nej,co jsem viděla.Mně se nejvíc líbil jako Imothep.To nemá chybu. *14*
    Náš primář mu je podobnej *1*
  • Arny

    Arny je moc bezva, krásný chlap, skvělý herec, mám všechny jeho filmy, které byly u nás vydané. Má tak podmanivý pohled, že až trne v zádech.Je to zkrátka miláček. *14* *14* *14* *14*
  • Miláček

    Fakt nejlepší herec, jakýho jsem kdy viděla.Ikdyž není moc hezkej, tak v Mumii mě půlně nadchnul. Má krásný oči i tělo. *3* *3* *3*
    • Je hezkej!!!! Ale o krásu nejde, je hlavně moc charizmatický!!! a je i krásnej takže kombinace naprosto super *14*
  • Arnoldek

    je to proste kundacek.videla jsem skoro vsechny jeho filmy i kdyz mi dalo dost praci je sehnad.jsem jeho fakt velka faninka.vsude mu to dekne,ale jeho nejkrasnejsi je podle me ve filmu Živý terč.to byla teda fakt sila.no co nadhera.....taky se na ten film divam kazdy den... *1* *14* *14* *14*
  • Kus

    V Mumii mu to teda fakt seklo....Prostě chlap, který má nezaměnitelné charisma. Oči...hmmmmmm...JO! *14*
    • Re: Kus

      Je to fakt, je to nejkrásnější chlap, který kráčí po Zemi. Má opravdu charisma, a jak jsem se dočetla, má rád zvířata, tak to bude i kvalitní člověk.Ještě o něm uslyšíme. Jeho právý čas teprve nastane.Pravý umělec kráčí stezkou trnitou. Je to výborný divadelní herec.Nejen oči, ale i ústa.....hmmmmmmmmm..radost pohledět *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Moc hezkej

    Ten je tak kráááááásnej,já ho chci a chci!!!!!!!!!!!!!!!! *15*
  • hmmmm

    v mumii mu to fakt sluselo, vypadal dost dobre, ale kdyz tady vidim ty fotky, tak me prekvapilo jak vypada, ze vlastne neni vubec hezky. ale jako herce ho nesoudim, to jsem nic jineho nevidela
    • Je krásnej!!! *14*
    • Re: hmmmm

      *4*
  • imhotípek

    miluji hi moc moc moc super herec *3* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit