Přejít na výpis diskuzí

Arnošt Vašíček

OSOBNOST 1.2.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přednáška

    Včera dne 13.5.2009 Arnošt Vašíček měl přednášku okolo pořadu i knihy Záhada něčeho už si nespomenu.Bylo to super přišel pozdě opět jako pokaždé.Jinak vám doporučuju jít na jeho přednášku.Tentokrát byl v havířově a kdo ví kde bude příště?
  • Dobry den, jsem mladík 22.let ... Zajimam se o zahadologii , parapsychologii , ufologii...,..... , rad bych si popovidal snekym kdo se timto zabývá. Nejlíp s Arnostem Vasickem nb někým podobným ,jen nevim jestli nekdo takovi ma zajem mluvit stak mladým..přičemž se říká že myšlenky se dědí..:-). Napis na. Nostradamus.dw@gmail.com jsem stále tu.. Marshall Applewhite.
    • Doporučuji se více zajímat o realitu a pochybné pořady nechat plavat.
  • Moc tohoto pána - strejdu známe. Je to skvělý člověk. Umí pobavit a rozesmát nás. Jeho knihy jsou úžasné. Máme ho moc rády.
    Vzdálené nevlastní neteře Anežka, Markétka, Kačka, Emička *14*
    • Teď už vlastní neteře :3 - Moc tohoto pána - strejdu známe. Je to skvělý člověk. Umí pobavit a rozesmát nás. Jeho knihy jsou úžasné.V každé je kousek jeho srdce a citu. Máme ho moc rády. *14* Káča,Emča,Anežka a Markét :))
  • koudelka

    Dobrý den.sháním nutně kontakt na pana Vašíčka.jedná se  o něco z okolí   Frýdku Místku.jsem si jist,že by vás to mohlo zajímat.

  • dost trapný
  • Dobrý den, nevíte prosím jak se s panem Vašíčkem zkontaktovat? Mám zajímavou fotografii, kdy jsem náhodně vyfotil opravdu divné piktogramy na pozadí běžné fotografie západu slunce a chtěl bych se zeptat, jestli to stojí za zájem nebo je to např. chyba pouze foťáku/expozice apod. Děkuji Jiří Zíka ji.zika@seznam.cz
  • Dobrý den!
    POtřeboval bych kontakt na pana Arnošta Vašíčka.Měl ych pro něj nějaké informace.
    Konrakt,:karak.kr@centrum.cz
    Děkuji a s pozdravem KR
  • Dobrý večer,
    mám zde velmi zajímavé video pro pana Vašíčka. Bylo sdíleno v těchto dnech na Facebooku: https://www.facebook.com/Raoni.Soares.Oficial/videos/676473465756890/?theater
    Závěrem bych chtěla panu Vašíčkovi poděkovat za jeho práci a knihy, ke kterým se stále velmi ráda vracím. Přeji mu také krásné vánoční svátky a mnoho zdraví a úspěchů v roce 2016 :)

    Vděčná čtenářka

    Jolana Sohn
  • Viz www.oplatek.webpark.cz

    POSLEDNÍ SOUD je napsán proto, aby lidé, ve vzedmutém moři drzých svévolníků pochopili, že je to s nimi jako se zvířaty, že jejich Duch, bez Božího rozumu, který je Boží milostí, je stejný, jako Duch zvířat. Ctihodní Otcové kněží jsou hlupáci, kterým je nezbytné odpovídat pouze podle jejich pošetilostí proto, aby se sami sobě nezdáli tak moudří. Jsou to PSI, kteří se stále vrací ke svým zvratkům tím, že opakují, jako naposledy drzí DÉMONI Kateřina Hodecová a Karel Řežábek, ve vysílání TWR v Proglase, že oni se před Bohem nebes mravně vysokých, o kterém nemají ani ponětí, pokořit nemusí, pro jejich čisté svědomí. Boha nebes mravně vysokých se bát nemusí z titulu toho, že jim jejich modlářská stvůra nebes mravně nízkých, Ježíš Kristus kněžími každoročně křižovaný, všechny hříchy odpustil, což si vymysleli. V Písmu, takové texty o odpuštění hříchů, uvedeným PRASATŮM kněžím, najít nelze. Stále se vyhýbají trestu za převracení evangelia v pravý opak. Protože o Boží milosti, kterou je pouze realizace SVĚTLA ZÁKONŮ POLE VĚDY Písma, nemají ani ponětí. Literou Písma se Bohu nebes mravně vysokých, stále posmívají. Neváží si proto vlastního života. Mají na svém svědomí vypálený cejch z čísel 666, což jsou, dle spisovatele Arnošta Vašíčka, dle Ďáblovy bible, písmena www. Jsou označení na čele POSLEDNÍM SOUDEM. Mají svědomí zvířat, ne lidí. Jejich hříchy vyšly najevo až nyní. Jejich vzkříšení z mrtvých ještě nenastalo, jejich učení protikladných nauk o Bohu a o odpuštění hříchů, se proto šíří jako rakovina, které je stále víc, kvůli znečištění životního prostředí, Iz.2/22až29/11až24až48/5,11,56/10až57/10až20, 2.Tim.2/16až4/4, 2.Kor.3/5až11/14, K.M.1/4až6/6až7/12,16až8/21až12/10,17až18/13až19/22, 1.Tim.4/1až5/24až6/10až20, Zj.13/16, 1.Jan.2/3až5/2, Kaz.3/18až4/17až9/10až10/20, 1.Kor.1/17až15/14až58, Gal.1/1až6/7, 2.Petr.2/22, Jud.12, Sír.32/15, Mich.2/3,4,10až7/20, Žalm1/1až22/3až50/16až51/19až150/5, atd.
    • Re: Viz www.oplatek.webpark.cz

      Ty sám jsi hlupék Oplatku.A že mé srdce čisté je,pak i mé slovo živé je.Teď letím k řece zapomění,kde žédná bolest,ani hoře není,tam smočím křídla svá a dobře je mi.Ty nevíš,co je láska,tvé srdce jen slepě tlaská.Jednou před mého bratra poklekneš a svých lží se zalekneš.....
    • Re: Viz www.oplatek.webpark.cz

      Proboha, co je to za blábol?!
  • Báseň

    Proč duše básníka v nekonečno utíká?Snad hledá mtam,co tady není a nebo je a on to neví?Proč jeho mysl trudná je,kdyš svět se v klamu raduje.Tak odhoď s krve pravdy štít a tvoje duš najde klid.Pak budeš v klamné iluzi,šťasten a chud,jak tví bratří i druzi.Tak tedy pošlem pravdu na hranici,kde spálíme tu spupnou krasavioci a její popel vřece lží utopíme,že jednou vrátí se my dobře víme....Hádanka...Človíček do snu odchází,libý hlas k němu přichází.Čeho si žádáš človíčku,já msplním ti každou básničku,ba i skryté touhy,ať krásný život máš a dlouhý.Já děkuji,žes vyslyšels mne a dej mi to nejlepší,co je ve mně.Tak tedy poslyš člověče a rozum tvůj nechť uteče.Dobře tvé srdce volilo,to tím,že s láskou vždy bilo.Zdravím tě Arnošte,kamaráde.Mirek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit