Přejít na výpis diskuzí

Arsenie Toderas

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *******************************************************

    Arsenie je fakt super! No však to všichni 3 z O-Zone!
  • milasek

    si muj milasek *1* *14* *3* *4* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *8* *8*
  • miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • arsinko

    arsenie je proste super uzasny ja ho milujem.dufam ze niekedy oride na slovensko pretoze tu ma vela vela faniniek a ja som jedna z nich.chcela by som tvoj novy albom 33 element a tvoj novy klip professional heartbrakers je fantasticky milujem ta pa pa *14* *14* *14*
  • arsinko

    boze,vsak ja ho tak milujem:)))))))))))) uz aby mal cd a nove klipy:)je to naj naj spevak a kockos na svete:)Vikinka
  • ArsenieCauko

    Cauko tu jeSimona Pametas sa na mna co som tCo chzi pisala.Chcela by som vediet ako sa mas.co chystas nove.Chcem sa ta uprimne opytat ci mas priatelku,som normalne,slusne dievca,nechcem aby si si myslel nieco o mnezle.Chcem sa ta opytat ci niekedy prides na Slovensko,slubis mi to.Chcela by som sa s tebou stretnut,mozem ti dat svoju adresu.Chcela by som vediet co robis,kde sa nachadzas,momentalne.Prosim ta odpis cim skor.Bye your sincerely.
  • dragosta din tei,ce fac??
  • Můj miláček

    Arsenie je ten nejúžasnější a nejkrásnější kluk pod sluncem!!! *14*
  • Arsenie Toderas

    Arsenie je vážně uplně boží *14* a ta jeho hudba..třeba je nej Wake up a nebo Rumadai...a takové disko :-)¨je suppéér *14*
  • zdar!

    čau!!!já mám arsiho taky ze všech nejradši, ale už se rozpadli, to je blbé o, ale snad bude arsenie taky tak úspěšnej jako bylio-zone jinak můžete se mrknout na http://blog.lide.cz/baunkajaninka tam si počtete =) papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit