Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neco chybi

    chybi vam ve filmografii film "proc?" tak ho tam doplnte je to super film kde hraje jednu z hlavnich roli a nechapu ze tady neni napsany. dokonce tam spiva i svoje pisnicky *7*
  • mařa no

    vždycky mi její hudba zvedně náladu *15*
  • moje stránky

    Ahojky, mrkněte na moji stránku o Ashlee. Najdete tam novinky, galerii, písničky na stáhnutí, klipy, diskografii, odkazy na další stránky a spoustu dalšího.
    ashleesimpson.wgz.cz
  • ashleee

    o ashley jsem se zacala zajimat teprve nedavno a mě příjde dost v pohodě a její muzika mi připadá pohodová.je prostě faaajna *14*
  • je super

    Ashlee je super,je to super spevacka a milujem ju ja ju uz pocuvam dva eroky kazdy den a starsne sa mi lubi,je ona je proste super a nie len spevo male aj vyzorovom. *14*
  • Umělááá

    no jako není škaredá ale je umělá!!! a zas tak úžasně nezpívá...si jí poslechněte živě *13*
  • Mazéééc

    Ashlee je naprosto super *14* Prostě holka která nekopčí a má svůj styl *5* dejte jí na všech photkách 10! pač jí to sluší všude! *15* a kdybyste chtěli pokecat na icq tak pisněte 422-813-549 *5*
  • awww ta se má

    awwww Ashlee je podle me super jako človek i jako zpevacka....líbí semi jakou delá muziku, není umela jako "hudba" její peroxidní blbe sestry...Ashlee je krasna holka od prirody a to ze si nechala poupravit nos no boooze kdyz ji to delalo komplexy tak proc ne? a v neposlední řadě ji strašně mooooooooooooooc závidím jejiho klucinu Peteho bo on je jeden z nejkrasnejsich kluku jake znam....takze shrnu to Ashlee je krásna sympatická holka co umi zpívat a má nadherneho kluka....tečka *14* čau:-*
  • ..Ashl€€*10*

    Neviite nekdo adresu kde bych si mohla stahnout jeji cd Autobiogprahy(nwm jak se to pise *1* ) *3* *14*
    • Re: ..Ashl€€*10*

      Mno viem jednu stranku
  • ..

    Ash*14* je upe supr holka taka dobra pohodařka a je pěkná a má supe hudbu*15*.. je daleko lepši než jeji segra..Jess zrovna nemusim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit