Přejít na výpis diskuzí

Ashley Massaro

OSOBNOST 4.9.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fůůůj!!

    Vždyť je to chlap, ne?? Chudáček Chucky ještě že se sní rozešel, ta a miss?? Vždyť vypadá úúplně jako chlap, ještě by ho někde zamordovala a co bysme si počeli? Ta by se mohla kamarádit a Lachelle (snoubenka zpěváka ze Simple Plan Pierre Bouviera) obě jsou to takový kráávy!! Už jen zvonek a na pastvu! Chudáčci Simple Plan:-( takový ženský je jednou přivedou rovnou cestou do hrobu! *9* *16* *5* *10* *13*
    • Re: Fůůůj!!

      bereš mi moje slova :D :D:D:D:D:D sqěle si to napsala :D :D:D
  • :-!

    K Chuckovi Comeauovi se vůbec nehodila! *13*
    • jenniferlopez

      Re: :-!

      a co ty chlupe voškubanej komu ty budeš říkat co!!!děvko *13* *13* *13* *13* *13*
  • jenniferlopez

    gfssd

    dyg takoví dělo dostane že hned tu lehne ok?!!!!
  • Vy všichni co tu píšete negativní komentáře jste úplní chudáci,nesaháte ji ani po paty,jenom ji závidíte,fakt dementi, ona se aspon někam dostala , něco dokázala narozdíl od vás,až vy něco dokážete tak potom kritizujte, ne že někdo je lepší tak ho hned musíme zkritizovat hned, ho musíme pomluvit.Panebože aspon se zamyslete než něco napíšete.
  • Ashley je bohyně <3 Ten kdo jí uráží asi nemá mozek protože to co ONA dokázala by oni nesvedli ani za mák.. I *14* she !
  • Ashley je noo...hmm...
    Já nemám na ni jednostranný názor.
    Podle mě jako chlap nevypadá.
    Zdá se mi že je na holky a to není urážka.
    Mě osobně se docela líbí.
    Já nevím no *7* *4*
  • hmm

    pěkně zkopírovaný...! *9* *9* *9* *16*
    • Re: hmm

      no a co...to za ní mám jako jít a fotit jí nebo co??? tady je to pro fanoušky který chtěj fotky...tak někdo to vzít musim ne??? *9*
      • jenniferlopez

        Re: Re: hmm

        hééj jakg budeš mít jeden protest poti ashley tak vyfásneš jasný!!!
  • ses kreten

    Kdo ze je jako chlap ???? Doufam ze nemyslis Ashley !!!! jestli jo ses ten nejveci debil na planete.
    • jenniferlopez

      Re: ses kreten

      souhlasím jsou uplně nejvíc netálové na zemi jU?:dxD
      *14* *3*
    • jenniferlopez

      Re: ses kreten

      souhlasím s tebou
    • Re: ses kreten

      noo já se nechci hádat ale holky mají pravdu..ježiš chudák Chuck..to musel být úplnej chudáček ...ani se nedivim jak teďka vypadá ..když chodim s ,,Ashley"
    • Re: ses kreten

      Jo, přesně "tu" myslíme...A jestli tobě připadá, že vypadá tim ksichtem jako ženská, tak seš buď blbej nebo slepej...
      • jenniferlopez

        Re: Re: ses kreten

        a komu ty udeš psát že je chlap co!!ty ženo!!postižená na E55tce wole!!! *13* *13* *13*
  • jenniferlopez

    demencé

    jestli se vám nelíbí tak jí polibte prdel kreténi zasraní jU???ste upe trapný vůbec jí neznáte tak jí nechte na pokoji nebo vám všetkým vymlátím zuby a nacpu do prdele kreténi pojebaní psy jste jU??upe trapný až to bolí a tak sem vůbec nepište když se vám to tady nelíbí!!!!!!!!!ona není vůbec jako chlap jU???leda gail kim bo je chlap nebo john cena je upe buzna zasraná né??LOOOLtaká ženská john cena jU??to samý aj rey miterioupe postižený čůráček mentální jU??tak držte huby....vy máte co mluvit..hlvu máte jako uketu!!! *10* *10* *10* *16* *8* *8* *8* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • jenniferlopez

    !!!!!!!!!!

    nevm co vy tu máte co psát ashley je upe good a v pohodě ženská!!!:DxDsama sjem si sní psala na jejíchstánkách stačí umět hledat a takový imbecilové jako vy ste jí u prele!!a vy holky myslím že vy samy vypadáte jako chlapové tak to píšete o ní aby ste se toho zbavili že tak vypadáte hm???vím mám pravdu vy ste chlapové holky a vy kluci jste ženský jako upe jasný!!! *3* *14* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit