Přejít na výpis diskuzí

Ashton Kutcher

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Otrasný herec🤮

  • Happy Birthday Ashton
  • Luky1987
    Ashtona Kutchera nesnáším jako herce a hrát vubec neumí
    • Kolikrát to tu ještě budeš psát???? Už jsi s tím trapnej.. *1* *15* On je skvělý herec a ty by jsi jeho role zahrát nedokázal "krasavče". *1* (jo a když ho nesnášíš, tak už tu ty svoje kecy nepiš, nikoho to nezajímá).
  • Ashton natáčí novej seriál "Ranch". Bude tam hrát s Danny Mastersonem se kterým hrál u v sedmdesátých. :3
    • Odkud to víš ?
      • Z FB, z jedný fan stránky. *3* *4*
  • https://www.youtube.com/watch?v=-394cuUgvNY
  • palec vzhuru !!!!!!
  • Já ho mám ráda, protože je skvělý herec, i když všichni tvrdí, že ne. To říkaj jen proto, že byl v manželství se starší Demi Moore. No ale ti, co to tvrdí by si měli filmy osudový dotek, samec a vzájemná objetí. Umí hrát i charakterní role ne jen komediální. Jo a taky to je úžasný otec.
  • Luky1987
    Kutchera nemám rád a je to naprosté herecké poleno nechápu, co na nem Mila Kunis vidí
    • Jo a když ho tak nesnášíš tak nechápu, proč tu furt píšeš nenávistný kecy. Nelíbí se ti, nelez sem. Já taky nesnášim určitý herce ale nepíšu nechutný a nenávistný kecy. Asi si dost zamindrákovanej, když tohle děláš. *15*
    • Asi to, že ho miluje. Ja na něm příznaky prkennosti nevidim. Bohužel, když si někdo vezme starší ženskou tak ho pak celej svět nenávidí. Myslim, že ty by jsi nezahrál ani jednu jeho roli.
  • Všechno nejlepší! :-*
  • to je pravda, ja Ashtona taky zrovna nemusim a nevypisuju to sem furt:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit