Přejít na výpis diskuzí

Aťka Janoušková

OSOBNOST 14.1.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna dnes 13.6.2015,se dívám na pohádku Peklem s čertem z roku 2002,tak jsem si hned na vás vzpomněla,kde jsou ty doby,kdy jsem vás viděla v televizi.Ted jen sem tam ,něco napíši o vás ,ale i to je málo.Měli by vás obsadit do nějaké pohádky,třeba i filmu,ráda bych se na vás znovu podívala.Zatím vám přeji jen hodně zdravíčka a těším se,že vás ještě uvidím v nějakém pořadu nebo v pohádce.
  • Paní Janoušková je moc hodná.Moc mě mrzí že je tak DROBNÁ (MALÁ) ale má svůj věk.
    • Nezalezi jaky clovek je ale jake ma srdce a to ma pani Atka velmi dobre!
  • Paní Aťce přeji vše jen to nejlepší k narozeninám, hlavně pevné zdraví a stále dobrou náladu. Také pozdrav od maminky Jarmily Stejskalové, se kterou jste v 1.třídě ZŠ seděla v lavici. *14*
    • fenixradiokanada

      Paní Aťka také pozdravuje maminku a bude moc ráda,pokud se jí ozvete na atka@fenixradio.net

  • Pani Atko,preji Vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi a at se Vam v zivote vse dobre dari.Vypadare stale skvele a ten vek,tak bych chtela mit energii a vypadat co Vy,ve Vasem veku,co se ani nedoziju.Mam Vas moc rada a provazela jste me detstvim,hl.ve vcelce Maje,co byla ma oblibena pohadka...Skoda,ze ji nevysilaji casto,ci o krtkovi,podobny byl i pejsek,pohadky drivejsi,ty byvali pekne...Nyni vse dokola opakuji,pohadky uz nejsou co byvaly a ani deti nechteji koukat na stale stejne...Mejte se moc hezky,preji Vam dalsu uspechy ve Vasem zivote.
  • narozeniny

    Milá paní Aťko
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Krásný den všem, kteří milují Aťku Janouškovou. V současné době tato dáma spolupracuje s Fénix Rádiem ( http://fenixradio.net/) a vypadá to na hodně dlouhou cestu:-) A protože Aťka je plná energie a také smíchu a rozhodně neleží doma a neodvrací se od přátel. Nakonec, když si projdete web či facebook Fenix Radia,tak o všem budete vědět jako první:-)
    Facebook: https://www.facebook.com/fenixradio/
    Aťka miluje své diváky a proto každý měsíc budeme natáčet s Aťkou odpoědi na vaše otázky a tedy máte li vzkaz, pozdrav či otázku, tak můžete využít email : produkce@fenixradio.net a my vzkaz vyřídíme. *14* *3*
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • bubla007
    jujkyjá jsem větší než vyy hahamuhaha
    • ty seš blbá ona za to nemuže !!!!!! *16* *16*
  • prtava
  • Všechno nejlepší :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit