Přejít na výpis diskuzí

Audrey Kitching

OSOBNOST 7.9.2007 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evicqa

    O trochu lepaí je Hanna

    Mno tak jako jako já si myslim ze o trochu lepaí je hanna ale zase audrey má hezu vlasy *1* *4*
  • jana291995

    Janča

    NO já bych chtěla mít takový vlasy jsou super. *14*
    • sharkamellita

      Re: Janča

      jojo,já taky *3*
      • jana291995

        Re: Re: Janča

        No ale to by mě rodiče asi zabily..no možná ne *15*
  • heath.4ever

    hanna beth

    no já nic proti tady té slečně nemám,že je pizda si nemyslím.ale je to diskuse že.takže každý může napsat co si myslí,ale pro mě je lepší Hanna Beth.Můj názor♥
    • gregorka001

      Re: hanna beth

      jo....podle me je hannah lepsi pac aundrey je uz jak to jen rict moc preplacana co se tyce make upu a vlasu
  • Nesnášim ji!!!!!!!!!!!

    Nesnášim tady tu p**u!!!!!!!Vždyť to není hezký mít kroužek v nosu!!!!Ble!!!!!Je uplně blbá!!!!!!!!!! *16* *8* *5*
    • Re: Nesnášim ji!!!!!!!!!!!

      HHH..x''D..prej..blbáá..xDD..joo píču..nemusíš bejt tak sebekritická ale..v tvym případě..s tou píčou souhlasim xD..jeej kravko nevim jestli brečet nebo se smát..ta lítost no..uu to je moc..stúúpide xD *15* *1* *8*
    • gregorka001

      Re: Nesnášim ji!!!!!!!!!!!

      hm...rikas ty
  • Audrey =)

    audrey je me můj největší idol a miluju její styl!!!!! prostě nej Scene Queen na světě!! *14*
  • Gut

    Tak už dobrý,já to našla,špatně jsem se asi podívala,tak v poho... *1*
  • Zdravim

    Ahojky lidičky,jsem tady tak trochu nová a chtěla bych jsem přidat novou fotečku Aundrey,nevíte jak?Před díky *3*
  • Fotešky

    Mno, tak už konečně schválili o moe fotešky. Už je juch tu docela dost. Jen tak dál lidišky... :)
  • Audrey a Hana

    Hana a Audrey jsou prostě nej emo modelky!!!! *14* *14* Miluju jéééé *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ale víí néé?? *13* *13* ?? Nwebo jak pá
    • Re: Audrey a Hana

      Omyl, ani jedna z nich není EMO! :D I když se to všude říká, ani jedna z nich se neřadí k žádnému stylu!!
      • maria.johanna

        Re: Re: Audrey a Hana

        jjjj asi tak *13* proste to sou modelky takze do ceho je navliknou to sou... takze je do zadne kategorije nezarazujte...
      • Re: Re: Audrey a Hana

        oni sou scene =)
        • gregorka001

          Re: Re: Re: Audrey a Hana

          souhlasim
  • Audrey!!!!!

    Aud je upa sqeeelaaaaa!!!!!!!! *14* x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit