Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO docela hezkej je!, ale hezčí jako Justin Bieber neennnníííííííííí
    I love Justin Bieber *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Přesně souhlasim!
      • Nejmenujes se Vendula Lavičková?
  • A on je aké povolanie??
    • On je zpěvák a holky po něm šílí, protože ještě nemá holku. Ale proslavil se díky Youtube, teď dělá různé turné po Americe kde zpívá svoje 2 písničky 11:11 a Say Something.
  • on je aké povolanie ? spevák ? alebo čo on je ?
    • Máš to u toho napsaný tak si to přečti!
  • no tak jo je to váš idol chápu ale uvědomte si že šance ho potkat je 10%
  • ujde
  • Já vím, bude stejný jako Bieber, ale uznejte, že je prostě lepší.
  • His dream máš pravdu, pane bože vždyť ho nechce napodobit, vám příjde lepší protože je blíž k vašemu věku! Kvůli tomu že je mladší než Justin hned říkáte že je lepší, však počkejte jakej bude v 18, taky se nechá ostříhat a bude mít holku a hned potom tam bude další zpěvák, taky mladší a roztomilejší a vám se bude líbit. Vzpamatujte se!!!
    • Baruska01
      Hele někomu se líbí jak říkaš , ale někomu se líbí opravdu ( úplně jinak jak říkaš ) a možná tady bude další zpěvák , ale nemusí být roztomilejší , může bejt odpordej jak prase !! Jo a vzpamatovat se nemusí oni , ale spíš ty !! Akorát s jedním s tebou budu souhlasit , že nechce nikoho napodobovat , že je sám sebou !!!!
  • Mně nepříde nějak zajímavej, ale uznám,lepší než Bieber.
  • Je úžasnej a o hooodně hezčí ne Bieber *14* *14* Miluju ho!! *14* *14* lajkuj te mi to pls :D
  • Já ho zbožňuju je to nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejkásnější kluk na světě !!!! Miluju ho !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit