Přejít na výpis diskuzí

Autumn Reeser

OSOBNOST 29.3.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidca

    Čarodějky

    Víte že na youtube.com je o ní video ale ještě ostatníma jmenujese Halliwell aje to bomba
  • tereza009

    Narozeniny

    Přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám. A spoustu úspěchů do dalších dnů. V The O.C. jsi vážně super. The O.C. je nejlepší. *4* *3* Fakt best seriál. *14*
    • Re: Narozeniny

      přeji to stejné a v dnešním dílu jsi byla skvělá vlastně ve všech
  • grfjh

    autumm je faktis skvělá moc se dřela aby se dostala až do tv je fakt úžasná *15* *15* *15*
  • Marissa tam mělaa být!

    jako nechci nic rikat ale marissa je lepsi nez taylor
  • Atumn Reeser

    Atumn je super a taky si myslím že jí to v O.C s Ryanem sluší *14* .Škoda že seriál už skončil *9* měla jsem ho strašně ráda.Jen tak dál Atumn. *14* *15*
  • taylor

    Tahle holčinu sem si strašně oblíbila hlavně díky O.C v tom hraje stašně praštěnou a hodnou slečnu *4* je to takovej andílek a moc jim to slušííí s ryanem!!!!Jen tak dál...škoda že to příští úterý končíí *9* *9* Je to škoda,protože mě to stašně bavíí asi sem fanatik *1* *9* na ten seriál ....tak papa lidi:-*
  • Tahle holka je super

    Jako Taylor v seriálu O.C. California je super oblíbila jsem si jí hned!!!Ve 4 sérii bude s Ryanem a moc jim to spolu sluší a myslím si že je to teď lepší když už tam nehraje Marissa!!! *1* Jinak tenhle seriál miluju *14*
    • renatqaa

      Re: Tahle holka je super

      Ikdyž je to 2 roky starýý ?? nwm nemwa seš muj člověk přesně... :) *1*
      • renatqaa

        Re: Re: Tahle holka je super

        Ps: simonka007 *1*
    • o.c. california

      Tenhle seriál mě štve kvůli tomu,že tam Taylor nehrála dřív!!!Ryan a Taylor jsou ideální pár!!! *14* *3*
      • Re: o.c. california

        a me stve ze tam byla ta blba larisa!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit