Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurt vs. Axl

    jo,přiznávám axl umí zpívat a to zatraceně dobře,ale je to hovado namyšlenej kretén!!!!!!!!ano něco v žvotě dokázal ale to kurt taky a nevim ale podle mýho názora(jako kurtovi fanynky)toho dokázal více.jo,bohužel zemřel :( stejně jako skvělý freddie.ale teď sem na stránkách axla tak se k němu vrátim.jediný co dokázal bylo že se navážel do ostatních a odsuzoval,měl by udělat něco sám se sebou.vím,že mě teď a tady budete odsuzovat,ale je to kur.a můj názor!a tím že mě oslovíte p.čou tim názor nezměím.axl by ze sebou měl něco udělat a rozhodně by nám chyběl méně než kurt!hlas krásnej má zato ochybuju o tom jestli má vůbec nějakej mozek a kdyby jo měli by ho dát do laboratoře na pozorování a ušetřili by,stačila by jim malá zkumavka a to samý si myslim o jeho mužství!:D
  • Re: bohužel...

    Nebyla jsem, ale mám jiný problém...tři malé děti za zadkem :-) Asi mi to není souzený ho někdy vidět naživo :(
  • Re: Re: Re: Axl

    dobře jsem se zamotala, takže opravuju, aby to znělo česky...i když ona zase není o tolik starší, myslím, že je mezi nimi šestiletý rozdíl :)
  • Re: Re: Re: Axl

    No právě, to si myslím taky...někdy si myslím, že tou nejvěrnější ženskou v jeho životě je mu Beta Lebais, jeho asistentka a velká kamarádka už 20 let...ale tam je to vztah něco jako matka-syn, i když ona je ona není zase o tolik starší. Všem dnům není konec a já věřím, že na tomhle světě nějakého potomka zanechá :-)
  • :F

    Axl je Nekrásnější :**!! *14* Chtěla bych aby někdo takowej bydlel v KH *15*
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám, Axle! :) Samozřejmě jsem si 6.2. vzpomněla...budu tě mít navždy ráda *14*
  • rosemaniak

    Dodatečné přání

    Všechno nejlepší Axl, k tvým 49. narozeninám, ať ti to pořád tak krásně zpívá :)
  • Happy

    Happy fuckin birthday Axl *3*
    Miluju těěěěěěěěěě *8* Jsi nejlepší a kam se na tě hrabou všichni ostatní trapní zpěváci jako napříklas Slash *10*
  • vše nej

    Všechno nejlepšííííí Axle láááásko mááááááá *14* *14* *14* *14*
  • narozky

    všechno nej !!!!! at si pořád stejně dobrej zpěvák jako do tedka *15*
  • aliss67

    /,,/

    Všechno nejlepší Axle!! ... hodně alkoholu *1* a sexu taky *3*
  • mika.rose

    Happy Bday!

    HAPPY BDAY, AXL! You are the best, and will always be. :-)
  • axl

    všechno nej k naozkám!!bože,axl byl zamlada tak sexy chlap!!a skvěle zpíval a zpívaá...bylo by fajn,kdyby se nák dohodli a dali guns zas dohromady.... *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14*
  • Axl

    Všechno nejlepší Axl :) Miluju te! *14*
  • Re: Re: Axl

    Je zvláštní, že zrovna tenhle chlap asi jednou umře sám. Je mi to fakt dost líto. *9* Vypadá teď tak nějak vyrovnaně, v kondici, jakoby našel sám sebe. Tak ještě najít ženskou, která by k němu padla. Ani na ty děti přece jen není ještě pozdě :-)
  • Re: Re: o bože

    Axl je pořád sakra sexy chlap. Nebo spíš mám pocit, že teď v tom věku je to teprv pořádnej chlapák. Na letošním koncertě v praze jsem si z něj málem kecla na zadek (kdyby to ovšem v tom davu šlo :-DDD) Miluju ho od svých 12ti let a obávám se, že je to doživotní "postižení" :-))))
  • Re: Môj názor

    AXL NENÍ FEŤÁK...to byli Slash, Steven Adler, Duff McKagan, ale Axl nikdy nebyl na drogách závislý. V hlavě to měl vždycky srovnaný a věděl, jak drogy škodí. Víc měl psychický problémy...
  • Re: o bože

    Ale to charizma!!! *3* Tenhle chlap mě furt dostává *14*
  • Re: Axl

    Bohužel osud mu nepřál, aby měl rodinu *9* Ženatý byl jenom jednou, a to velmi krátce s Erin Everly. Čekala s ním dítě, ale potratila. Axla to tehdy hodně zasáhlo, vždycky si přál mít děti. Před nedávnem snad nějaká jeho ex-milenka přiznala, že taky s ním čekala dítě, ale i ona potratila. Přítelkyně mívá, ale nic stálýho např.Sasha Volkova nebo Diane O´Connor. Momentálně oficiální přítelkyni nemá. Přála bych mu, aby si nějakou konečně našel a usadil se.
  • Re: škola

    Studoval a nedokončil *3* Ze školy odešel a vzdělával se sám v knihovně. Jako student patřil k nejlepším, v tomhle ohledu neměl problémy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit