Přejít na výpis diskuzí

Bam Margera

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jackassa

    Ahoojyk kdyby ste newěděli tak tyhle příspěwky tam dáwala jenom Kikinka ona trpí samomluwou!!! ale jinäk je super!! a cele jackass je super a wšichni lidičky z něho a nejwíc Johny.... *4* *1* *3* *14* *14* *3*
  • pppppppp

    ne je to jenom můůj..Neberte mi ho!!! *13* *13* *13*
  • bammm

    ůžasnejjjjj...moc ho obdivuju!!v jackassu byl naprosto boží.. *14*
    • šílenec

      Je dobrej,ale dělá ze sebe vola. *1*
  • hehe

    Mno tak lidi, nehádejte se!!!!! O Bama nemá cenu bojovat, protože Bam je jenom můj, a mě neporazíte!!!!!!!!! VIVA LA BAM!!!!! *14* *14* *14*
  • bam

    to máš pravdu je supererrrr.....!! *14* *14* *14*
  • Bam a HIM

    Takže čááááw lidičky... přicházím z www.heartagram.cz jinak máte moc goood fotky bama kdo je tam dával?? nejlešpí je Bam s Villem no tak k věci.. kdo poslouchá HIM tak mám pro něho dobrou zprávu vlastním 5 GB diskografii která má vše... The String Quartet,Venus Doom,všechny singly, živé koncerty no a tak dál tak se podívejte a něco si sosněte ***.edisk.cz/stahni/38154/HIM.torre nt_93.32KB.html
    samozřejmě v linku místo hvězdiček patří www (pro případ že by mleli něco o SPAMech) *1* ... kdyby se Bam neskámošil s Villem tak s tý skupiny bude hovno *9* (ze srandy myšleno) tak pozdravujte Bama a Villa a tak dál... mimochodem byl někdo na koncertu HIM teď v práglu? *14*
  • Bam

    Bam má hrozně krásné oči. Je mi holíto jak si z něho ostatní z Jackassu dělají srandu jenom kvůli tomu, že se bojí hadů. *4*
  • tak řeknu to co v největšim klidu :-D
    je to nejvetsi frajer na svete !! :-*
  • jj Bam je borec
  • mm

    Bam je nejlepššíííí...můjjjjjjjjjjj jjjj *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit