Přejít na výpis diskuzí

Bára Štěpánová

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Štěpánová,
    vážil jsme si Vás jako herečky, i když tu "nastavovanou kaši" se jménem Ordinace.... už dlouhou dobu nesleduji, jen vím, že tam působíte.
    Nicméně svými výkřiky na demonstraci v Praze jste se dost ztrapnila a snížila jste se na úroveň té lůzy, jak nazývá pražská kavárna demonstranty a zastánce jiného směru, než prezentuje EU..
    Kde v sobě berete ten neomylný pocit žalobce a rovnou soudce nad hnutím ANO a p, Babišem ? Vy máte také informace z vysoké politiky abyste mohla takto postupovat ? Kde je pak prezumpce neviny, Vy demokratko ?
    Ani p. Kalousek, či Sobotka nemají v ruce vůbec NIC k tomu, aby podali trestní oznámení na p,. Babiše. Kdyby to měli, tak už ho dávno podali, protože se nejen oni bojí voleb, jako čert kříže. Už nejde jen o Babiše, jak jsem regostroval, ale o to, aby NIKDO z hnutí ANO nebyl na postu ministra financí... Je jasné, že po volbách by asi dost prominentů a bývalých zkorumpovaných politiků šlo "do tepláků". Doufám, že tak skončí a pak si počkámm, jestli se půjdete zase ztrapňovat do ulic.. Můžete jim pak nosit buchty .... a víte kam..
    Přestaňte se zviditelňovat jako trapná rádoby mluvčí "demokracie" a zkuste se věnovat tomu, co jste kdysi uměla..
  • Tak už tady opravdu asi máme předvolební kampaň. To si ale pánové z ODS moc vhodně nevybrali svoje propagátory. Díky produkci paní Štěpánové, za mne tedy rozhodně- palec dolů, a to jsem je celá léta volil.
  • Vážená paní Štěpánová,
    teď jsem slyšela Vaše slova na Václavském náměstí - 17.11.2016 a nestačím se divit.
    Ty protimluvy a jak si můžete myslet, že mluvíte za většinu. Jsme v demokratickém státě a pokud je někdo zvolený většinou /pan Zeman, pan Babiš/ tak je asi ta většina chce a tak tu většinu neosočujte. Víte měla by jste se už konečně smířit s tím, že většina chtěla za prezidenta pana Zemana a ne pana knížete.
  • kromě dvou solidních koz není na ní nic světoborného,spíše naopak
  • Báro nejsi chlap ? *1* *15* *5* *9* *15* *9* *9* *9* *9*
    • prisera

      Re:

      co kláro... nejsi hclap? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Co to bylo s tím Trautenberkem u Krampola? Fuj!
  • V ordinaci je s ní sranda o příjmení Trefná na ní úplně sedí
    • Havlova poradkyně *1*
  • Jak to, že tam nejsou nové příspěvky. A co ten můj ? *3* *5* *13* *13* *13*
  • bára

    mě se teda její kozy ubec nelíbí...dycky se mi z nich dělá špatně..ale jinak je bára celekm napohodu ve filmech a umí celekm i pobavit..;-) *3* *1*
  • Narodila jses ako Taylor swift;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit