Přejít na výpis diskuzí

Barbora Bobulova

OSOBNOST 26.9.2008 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem včera viděla na TV Arte film o Coco Chanel. Jméno hlavní představitelky mě zarazilo. Proto jsem hned vyhledala, o koho se to vlastně jedná (žiji v zahraničí). Ano, musím souhlasit, jedná se o velmi dobrou talentovanou herečku, která předvedla vynikající výkon! A přeju ji mnoho dalších kvalitních rolí!
  • ano včera jsem ji viděla ve filmu poslední královna v roli princezny marie luisi která byla manželkou italského následníka trůnu .jedná se o konec monarchie během 2 světové války,a taktéž v roli coco chanel opravdu je asi v itálii ceněná,jen tak dále
  • ginos

    Velký talent !!!

    Tento týden jsem viděl Italský film na čt2 Svaté srdce všem doporučuji !!! hned od začátku mě film zaujal ale taky velmi hlavní představitelka herečka která mi byla povědomá ale nevěděl jsem kam jí mám zařadit.Po filmu jsem se podíval na net a zjistil že se jedná o slovenskou herečku která hrála před léty princeznu Pavlínku v Nesmrtelné tetě tak jsem už věděl odkud ji znám. Velmi mě jako herečka překvapila skláním se před ní myslím že slovensko může být velmi hrdé že má tak vyzrálou a navíc hezkou charizmatickou herečku která udělala jak jsem na netu zjistil v Itálii velkou kariéru.
    Kdysi se to povedlo od nás jen Lídě Baarové která v Itálii natočila v 40 a 50 letech několik filmů i u Felliniho v Darmošlapech.Nicméně nyní si tam hraje jiná češka šeredová na Lollobrigidu ale tou se opravdu nikdy nestane i když by si vzala tři fotbalisty najednou...prostě nemá talent.Ovšem to není případ Barbory je to velmi vyzrálá talentovaná herečka která mě svým výkonem v tomto filmu naprosto nadchla doufám že někdy výjde i u nás na dvd.Přeju jí mnoho dalších uspěchů *4*
    • Re: Velký talent !!!

      Je skvělá hrála i Coco Chanel !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit