Přejít na výpis diskuzí

Barbora Mottlová

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
28 příspěvků

Barbora Mottlová se narodila v Praze, v hlavním městě České republiky - Evropě, dne 18. 07. roku 1986, ve znamení raka – je tedy citově založená, obdařená bohatou fantazií. Ve svých jedenadvaceti letech toho Barbora zvládla skutečně dost! Například se stala Miss Playboy!!! Barbora byla moderátorkou pořadu "Natoč si svůj klip" na TV Óčku, kde bezvadně ztvárňovala "českou Pamelu" - klasickou hloupočkou blondýnku. Má skvělý smysl pro humor a je úžasným komikem. Vystudovala školu módního návrhářství a v současnosti studuje velice úspěšně ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • Závistivá, nepřející tzv. hérečka co kariéru dělá přes postel, víc není k ní co dodat.
  • Co ti ta chudák liška udělala? Nesnáším takové lidi. Tupá blondýna.
  • Vypadá stará,mladá.Horší tuctovka.
  • Všechno nejlepší

Všechno nejlepší k třiadvacetinám.
    • Re: Všechno nejlepší

Děkuju! *3*
  • Tuning girl

Když jsem viděl Barboru v tom časáku s autama, tak se mi podlomily kolena. Šťabajzna jedna!!! *14*
  • jen jedna odeslana sms!

V zivote te potka spousty nahod ci prekvapeni a pritom ani netusis kdo byl a stale je na te druhe strane!Jsem na tebe moc pysny Barunko
  • Sousedka...

Cuzzzda lidi...S Barou bydlim od malinka vjednom baraku...Je neskutecne mila a usmevava.. *3* Mno taky ma super kocku ktera ji furt zdrha a ja ji lovim heh:D
  • divadelnice

kdy a kde bude zase vystupovat??? rad bych se zasel podivat
  • Divadelnice

Včera jsem se byl mrknout na Báru v divadle - bylá úžasná - Panna Marie v jejím podání je prostě BOMBA!!! Je tak jemňoučká, křehká a milá... Nádherně tam taky zpívala. Dal bych za ni nevím co . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit