Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oblíbená

    Milá Báro Munzarová,jste má oblíbená herečka,moc vám fandím a přeji mnoho pracovních i soukromých úspěchů! Jsem mírně zděšen příspěvky,které někteří lidé píší na vaše stránky,ale věřím že si těmi primitivními urážkami nenecháte zkazit náladu.Věřte,že je mnoho těch kteří vám fandí, kteří se na vás rádi dívají a těší se do divadla,kde mohou shlédnout představení s vaším obsazením!!! *4*
  • Je a je!

    Je a je! Moc milá, příjemná a sympatická!! *14*
    • Re: Je a je!

      barboka je ta nej moje zlaticko miluju ji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • vercaaliza

        Re: Re: Je a je!

        Naprosto souhlasím já jí taky strašně miluju a je oc hezká je to takový zlatíčko *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hudy

    Znalost pravidel

    1) Značně si pleteš slovo názor a slovo urážka.
    2)Evidentně sis zapomněl přečíst pokyny k diskusi, které si stanovili admini:
    Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky a sdílený materiál, které uzná za nevhodné. Za nevhodné jsou považovány zejména texty, které jsou urážlivé, obsahují vulgární slova, mají rasistický obsah nebo nedodržují téma diskuse.
    3)Tento server(a nemám na mysli pouze toto fórum) rozhodně nebylo určeno k tomu, aby si zde někdo vyléval nenávistné útoky a někoho urážel. Nemůžeš se pak divit, že ti tvé příspěvky budou mazány.
  • Barbora Munzarová(Pavla Barnová)

    Bára je hróóózně krááásná!Řekla bych,že je to najlepší herečka!Má skvělou roli,Pavla Barnová je prostě skvělá ! ! ! ! ! ! ! *4* *14* *14* *8* *3*
    • vercaaliza

      Re: Barbora Munzarová(Pavla Barnová)

      Ahoj naprosto s tebou souhlasím já jí taky moc miluju tak čus *4*
    • erunka

      Re: Barbora Munzarová(Pavla Barnová)

      maš pravdu *3*
  • martasik37

    Týtý

    Určo by si zasloužilu Týtýmoc bych jí to přála!ale jak znám lidi všichni si myslej že je hnusná..ale není to pravda!naopak je to moc sqělá,krásná,sympatická...here čka Přesně kdo che ať jí pošle hlas..díky všem *3*
  • hudy
    Také vše nejlepší, hlavně zdraví, pohodu a úspěchy!
    hudy
  • nechápu vás

    přečetla sem si pár příspěvků na jedný stránce a musela sem přestat! nedokážu číst takhle hnusný věci o človíčkovy kterej je hrozně milej, hodnej a sympatickej! jenom to že se vám nelíbí v ordinaci na ní nemusíte nadávat! stejnak si to nepřečte! místo čtení takovehle krávovin co sou tady se radši bude věnovat něčemu příjemnějšímu! kdybyste Barušku znali řekli by ste úplně něco jinýho.. takže děte s těma vašema nadávka doprdele! jo a Bára nemá vážnou nemoc-nemusíte taky hned věřit všemu co napíše bulvár! stejnak tam skoro nic neni pravda
  • pozdrav a vyznání

    Milá Baruško, moc se mi líbíte v Ordinaci, jinde jsem Vás zatím neviděla. Přeju Vám hlavně hodně zdraví, štěstí na pěkné a zajímavé role a hodně elánu v práci i v osobním životě. Jestli to někdy budete číst a budete mít náladu mi poslat pozdrav mailem, napište, prosím, na adresu stastnatrinactka@seznam.cz. Mějte se moc fajn a hlavně buďte co nejvíc zdravá. Zdraví Vás Věra *14* *4* *3*
  • Pozdrav a přání

    Přeji Vám přes prázdniny zasloužený odpočinek a po prázdninách hezké role!
    Objevila jsem Vás sice díky Ordinaci, ale podívala se pak i na další věci s Vámi a jste super! Těším se na další pořady s vámi. *4*
  • Bára je nejúžasnější člověk

    pro ty co o Báře píšou tak hnusný věci.To člověka takhle vždycky posuzujete podle toho jak ho vidíte v televizi?? Báru jsem měla možnost poznat osobně a je naprosto nejvíc vpohodě. Tak laskavě mlčte. Hezký den.
    • hudy

      Re: Bára je nejúžasnější člověk

      Ne,on neposuzuje podle toho, jaká doopravdy je, on o ní píše tak, jak ji chce vidět on a je mu jedno, že je úplně jiná. Podle mě se totiž jedná o jednoho člověka, který se schovává za různými nicky, zřejmě mu chybí i fantazie, protože některé nicky i zneužívá. Navíc si zřejmě léčí nějaké komplexy, protože jestli ses všimla, tak jeho největší uspokojení je, když kladné příspěvky o Báře jsou hodnoceny špatně a ty ošklivé dobře. (Mně to přijde už i k smíchu).
      Vím, že každý herec nemůže být všem sympatický, ale kdo z těch, co to zde píše, by si troufnul tyto věty a urážky říci jim do očí? Nikdo! Hrdinsky uráží pouze tady, protože jsou anonymní...jo,kdyby tak byla povinná registrace nicků při psaní do fora, to bychom se asi divili, jak by se to tady pročistilo najednou! *1*
      • dalmatinka

        Re: Re: Bára je nejúžasnější člověk

        Jo,jo, pravda, pravda ...
      • Re: Re: Bára je nejúžasnější člověk

        Bára by se asi hodně divila kdyby si tohle všechno přečetla. Prostě je úžasná, jako herečka i jako člověk. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit