Přejít na výpis diskuzí

Barbora Podzimková

OSOBNOST 25.10.2014 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spicata brada dopredu,20 kilo i s posteli,zadny prsa,zadny charisma,tuctovka nic extra.Svet modelingu jde do řiti
  • Fakt moc hezká holka, přirozeně krásná a přirozeně chytrá. Ať se daří :)
  • Na foto testech a i v některých videich je bez make-upu,takže o tom to asi nebude. Záleží na vkusu,podle me takhle vypadá hezká holka...
  • Bydlím ve stejném městě jako Bára a znám osobně její sestřenici.Bára je hezká i bez make-upu ale nemyslím si že byla nejhezčí... když jsem se bavila s její sestřenicí... tak mi říkala že po ní chtějí aby ještě to nepochopím...
  • Měla by se asi trochu najíst. Vychrtlá 16 letá holka......tohle se lidem líbí????? Tady bude něco špatně....
  • Barbora Podzimkova neni osobnost ! Nemylme si to !!!
  • Bára je opravdu moc krásná! Předchozí vítězka Eva Klímková je sice fotogenická, ale vyloženě hezká není. Bára je přirozeně hezká a přeju jí ve světe modelingu hodně úspěchu, zaslouží si to! :)
    • naopak...přirozeně krásná není..jen má na sobě tunu make-upu ..a je vyhublá..viděla jsem jí naživo a ke kráse má bez kadeřníku a vizážistů hodně daleko
  • Úžasné!!!! češky jsou prostě nejlepší! dva roky po sobě vyhráli světovou soutěž!!!! Nemůžu tomu uvěřit *8*
  • Další češka, která vyhrála světové finále...Gratulujeme!!!
    Congratulation!!!...Barbora is winner of World Final Elite Model Look 2014 You!re BEST!!!
  • Doufám,že bude úspěšná na světovém finále elite model look! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit