Přejít na výpis diskuzí

Barbra Streisand

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barbra je nejlepší!

    Mě je taky 17 (za pár týdnů), ale Barbru přímo zbožňuji! Má úžasný hlas! Je to podle mě nádherná ženská! Její herecké kvality jsou nepopsatelné! Mé nejoblíbenější filmy, ve kterých podlě mě excelovala jsou Pán přílivu, Zrodila se hvězda a Dvě tváře lásky *3* Je úžasná! Kdyby měl někdo její fotky nebo tak, prosím, smilujte se a pošlete mi je na e-mail *4* díky *4*
    • Re: Barbra je nejlepší!

      ahoj,já dement si smazala všechny maily a tak nemám ten tvůj, tak mi prosím napiš, slíbyla jsem ti ten film, tak už by bylo na čase, abych ti ho taky poslala *15*
    • Re: Barbra je nejlepší!

      ahojky,co si představuješ pod pojmen "nebo tak" ?
      můžu nabídnout nějaký cd,ale těško na mail,i když by se to možná zdařilo *4*
  • je mi sice17, alee Barbru mám taky moc ráda má krásný hlas,úžasně melodický. Nejrači mám její cd Christmas memories a poslední Guilty plesure. Miluju její film Dvě tváře lásky a Pán přílivu.Spolu s Cher, Celine Dion a Anastaciou je Barbra moje nejoblíbenější zpěvačka! *14*
  • V roce 1969 jsem jako čerstvá maturantka viděla film Funny girl.To bylo moje první setkání s jejím hlasem a naprosto mě dostala.S jejím zpěvem stárnu a stále ve mě vzbuzuje stejné emoce a mrazení v zádech jako poprvé.Její zpěv někdy hladí,jindy svírá srdce a dokáže znásobit šťastné chvíle a zmírnit ty opačné.Zpěvačka s velkým "Z" a božským hlasem.
    • The Water Is Wide

      Ahoj nemáte někdo MP3 písničku The Water Is Wide pokud ano, zašlete mi ji prosím na email Tereza.Kristinova@seznam.cz Děkuji
  • Mě uchvátila Barbra Streisand již před 35 lety a jsem jí věrná dodnes. Mám velkou sbírku jejích CD i filmů. V poslední době mě okouzlilo CD Duets. Prostě nádhera.
  • Naprosto souhlasím s oběma předešlými příspěvky. Já jsem obdivovatelka Barbry Streisand již 35 let. Její zpěv mě okouzluje stále. Vlastním velmi rozsáhlou kolekci CD i filmu. v poslední době jsem okouzlena jejím albem Duets¨- jedinečné.
    • Re:

      Ahoj. Nevím, zda sem ještě někdy přijdeš, ale chtěl bych se zeptat, když máš rozsáhlou sbírku CD i filmů, zda bys mi poskytla kopii filmu YENTL, případně poradila, jak se k filmu dostat. Pokud si to přečte kdokoliv jiný a chtěl by mi udělat s tímto filmem radost, určitě se ozvěte. Díky. Honza
  • Barbra Streisand si mě získala a naprosto uchvátila svým zatím posledním albem Guilty Pleasures, má můj obrovský obdiv...Postupně si musím doplnit svou sbírku o její další alba, je opravdu úžasná!
  • Sevastopol-Praha

    V roce 1976 jsem zhlédla v tehdy 70kině film Funny Girl.Tak strašně mě Barbra oslovila svým zpěvem ,že jsem jí věrná už pomalu 30let a je pro mě stále jediná "pani zpěvačka".
    • Re: Sevastopol-Praha

      Páááni! Závist je hnusná věc, vím...stydím se...ale fakticky Vám závidím, že jste měla možnost vidět Funny girl na plátně! A taky že ji znáte již tak dlouho...Prostě Babs4ever!!! Ach, jak já jí zbožňuju!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Sevastopol-Praha

      máte to ale štěstí, že jste na ní byla v kině:) a že ji znáte už tak dlouho. *14* Babs! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit