Přejít na výpis diskuzí

Barby Kelly

OSOBNOST 29.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barby

    Kamarádka má fotky těhotné Barby tak si to břicho asi vycpala a asi jsi to špatně pochopila,ale já nikoho neočerňuji. *14* Jsem ráda,že před 13-ti lety ti fans byli trošku jiní takže s touto diskuzí končím,protože nejhorší je srážka s blbcem.Akorád ještě pošlu killer ty fotky Barbiných dětí a jména,ale jinak ti přeji hodně rozumu Veri. *3* Když se chceš hádat tak s člověkem,kterého znáš.Jinak je to trochu trapný. *13* A Dan Kelly měl ještě jednu ženu,tu si nevzal,ale byla kámoška Barbary a s tou má další děti.Můžu ti dát kontakt na člověka,který má lepší info,než ty.Takže si to užij a běž k šípku.Nazdar! *5*
    • Re: Barby

      Barby v jináči rozhodně nikdy nebyla.. *13* Pouze snědla hodně luštěnin, vajec a květáku, břicho se jí nadmulo a vypadala, že je nastříklá, toť vše *1* *1* *5*
      • Re: Re: Barby

        mě na to pomáhá kdyš hodně grgám a prdím
  • Fanklub skupiny The Kelly Family

    Fanklub skupiny The Kelly Family znovu v online *1* http://kellyfamily.the-talk.net
  • Pro všechny

    Barbie se daří dobře, odpočívá a věnuje se svým zálibám, žádného partnera ani manžela bohužel nemá, ani dítě nebo děti. Podle jejího bratra Angela je prý spokojená, jen jí dělá starost její zdravotní stav se štítnou žlázou a dělá si obavy ohledně psychiky, má strach z duševní nemoci. Viděla jsem nedávno její fotky, byly z roku 2010 nebo 2011, Barbie vypadala v pohodě, měla dobrou náladu, jen trochu víc přibrala, ale to nevadí, působila velmi vyrovnaným dojmem.
  • Děti Kellys

    Čau tak John Kelly a Maite Itoiz mají společnou dceru a jmenuje se JANETHE ITOIZ KELLY,kámoška má slíbenou fotku.Dále Barby Kelly má první dceru jménem MARGARET BARBARA,tu má s bývalým přítelem.Pak má dvojčata ANN BARBARA a ARTHUR SEAN a čtvrté dítě má dlouhý jméno,snad se nespletu YESHUAE MICHAEL RONAN CHARLEMAGNE ten se narodil v roce 2006.Kam Barby chodí na tak dlouhý jméno? *1* Jinak kámoška má ty fotky dětí okopčené z netu tak jestli někdo chce,napište mi na email,dám vám kontakt.Má malý dítě tak trochu dýl trvá,než odepíše. *3* Jinak prý je Barby už rozvedená,bývalý manžel se jmenuje PETER STANB a prý je to lékař,snad. *14*Tak si to nějak přeberte a hlavně přejte Barby lásku,vždyť je úžasná!!!!Ten klip i wanna kiss nebo,jak se jmenuje je skvělý,zpívá tam s Maite.Pa
    • Re: Děti Kellys

      Jdi už do prdele!!! Fakt nudíš *16* *5*
    • Re: Děti Kellys

      ahoj dnes som čítala tvoj príspevok a ak by sa dalo rada by som videla tie fotečky ich detí. Ďakujem
      • Re: Re: Děti Kellys

        Že tomu věříš.........Barbie děti nemá
        • Re: Re: Re: Děti Kellys

          Až pojedeš za Paddym nebo Barby tak se jich zeptej,jak to teda s nima je?Jsem ráda,že všechno o nich víš.A proč by jako Barby nemohla mít děti?I v dobách nějvětší slávy kf měla přítele a potvrdil to novinář z Pop life.Jinak ta doba Kf je už dávno pryč a už nikdy nebudou spolu vystupovat,možná za obrovský prachy udělají koncert,ale to je vše. *1* *1* *14* *3* *4* *5*
          • Re: Re: Re: Re: Děti Kellys

            Že měla Barby přítele, to snad ví každej, kdo se o ně aspoň trochu zajmá...................když už chceš být za každou cenu zajímavá. udávej aspoň informace, který vse zakládají na pravdě..................kdyby měla Barby děti, už by se to rozkřiklo........chodím i na zahraniční fóra - a sry, ale tohle je prostě blbost..... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Děti Kellys

              Vy jděte už taky do prdele panny! *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Děti Kellys

              Pochybuju, že by se Paddy o takovou, jako jsi ty aspoň otřel..... *3* mimochodem, šťouráte se tam, kde nemáte.....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Děti Kellys

              Já ano *14* *3* Ale nebylo to nic moc, ani orgasmu jsem nedosáhla... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Děti Kellys

              Copak já vím? Já s ním nespala.. *5* *14* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Děti Kellys

              Jasně!A hele,je teda Paddy gay nebo není,když už máš ty zaručený informace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *1* *1* *5*
  • Přečetla jsem si některé příspěvky a nestačím se divit. Každému se líbí něco jiného, ale psát tady takový bludy o Kelly Family je vážně ubohost a je to dost přehnané. Oni dosáhli takových úspěchů, o kterých si jiní můžou nechat jen zdát, co album, to neuvěřitelný úspěch, permanentně vyprodané koncerty atd. Každý z nich umí hrát aspoň na 4 hudební nástroje, všechny písničky si složili sami, teda samozřejmě třeba až na David's song nebo Mule of kentyre, ale jejich největší hity jako An angel si složili sami. Koncertují celý život, mají velikou vůli jít dál, takže je tady nekritizujte jen proto, že to zrovna není vaše krevní skupina. Jsou úžasní a vždycky budou!!!
  • Barby v blázinci není!

    Barby žije ve Francii se svými dětmi a je už v pořádku.V blázinci byla,ale to by asi každý z těch hysterek.A víš,proč jsou blázni v blázinci?Aby nám ti blázni venku neubližovali!!!Jestli si chce někdo psát přes emaily o Barby,ať mi nechá email,ozvu se.Pauline *14*
    • Re: Barby v blázinci není!

      No doporčic! tak už toho mám dost! nebudu nic vyvracet, ani namítat ptoti Barby, ale jestli neukážete fotky těch dětí, tak začnu rýpat! *1* *16*
    • Re: Barby v blázinci není!

      Barby nemá děti, kotě *13* *13* kdo by na ní vlez *7* já velký Chuťovkář určitě ne *8*
      • Re: Re: Barby v blázinci není!

        Spíš by nikdo nechtěl mít nic s tebou *1* *1* *1*
  • Barby

    Chuťovko napiš mi tady svůj email,kámoška ti pošle foto Barby v těhotenství anebo její dětičky.Díkes.Co máš stále proti Barby? *4*
    • Re: Barby

      Tohohle týpka neřeš.........kritizuje všechno, kde se vyskytují Kelly ´s - takže ať je to Barby, Paddy, nebo Maite...........
      • Re: Re: Barby

        Anebo Johnny, leze mi tím krkem
  • Prodej videokazety

    Ahojky,prodám vhs Making the videos 1,je to videokazeta,jak Kf natáčí klipy třeba je tam An Angel,Every baby,Shes crazy,nanana,Why why why...je v dobrém stavu.Cena 100kč+dobírka.Kontakt pavla.kasicka@centrum.cz *14*
  • Akordy

    Ahoj Renčo tak už mám ty akordy nachystané v obálce,stačí poslat kontakt a máš to doma,pošlu to hned. *3* Milagros já mám fotku Barby,kterou ti chci poslat,ale nejde to přes net,takže jestli máš zájem,ozvi se.Přeji ti moc lásky z tvým klukem a to že žárlí neřeš!!!Můj muž malinko žárlí na Wentyho,to je můj oblíbenec z útěku z vězení,ale pravděpodobnost,že se sním někdy setkám je stejně nulová tak to neřeším *3* Já mám moc hezké fotky barby,jak byla ještě taková miloučká,myslím dřív třeba 12 ti letá-smích.A pořád mě fascinuje,jak tančila,krása. *3* Znám jednu holku,co stále prodává věci Kellys,fotky,články atd,jestli někdo chce tak ji může napsat.Info u mé maličkosti.Hezký čas práznin.pa
    • millagros115

      Re: Akordy

      Ahojky, to bys byla hodná - ale adresu jsem ti už posílala
    • Re: Akordy

      No to jsem z toho teď celý dojatý *1* *1* ty si ale guma... *9* *9*
    • Re: Akordy

      pardon prázdnin *3*
  • Drzim palce k u zdraveni. Buh stebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit