Přejít na výpis diskuzí

Bear Grylls

OSOBNOST 17.9.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • borec

    je borec už jenom že byl u sas je specialně vycvičenej tak musí něco vydržet *4*
  • Bear

    No tak tenhle clovek je proste nejvetsi frajer fandim mu a smekam :)))) *5*
  • Páán

    Je to Paáánko !!
  • bambiis

    Jednička

    Bear je absolutní jednička. skvěle vypadá a navíc to jak se dokáže přizpůsobit každému prostředí. Smekám je skvělý. *3*
    P.S. nevíte náhodou někdo, kde bych stáhla některé díly Ultimate surival? nejlíp 4serii? *3*
    • Re: Jednička

      jo wim www.ulozto.cz *1* *3*
    • Re: Jednička

      Ahoj ak mi napises na moj mail tak ti mozem poslat aj nove a aj stare serie ULTIAMTE SURVIVAL ja to totiz velmi rad sledujem a mam velku zbierku.Dokonca som aj absolvoval jeden kurv ktory bol zalozeny na SKILLS ktore vo forme prirucky vytvoril sam Bear Grylls. S pozdravom Vladko z Bratislavy
    • Re: Jednička

      na uloz.to určitě budou. jinak já mám na dvd cca 20 dílů nahraných z televize *5*
    • olda15

      Re: Jednička

      na www.serialy.kinotip.cz sledujte své oblíbené serialy online *3*
  • bear

    je to spica koren
  • aneriv

    luxus

    No jako doost luxusní koren! Jak už tu někdo řekl, to co žere je fakt humus (jako to oko humus, nebo veverčí mozek.. fuj!) *1* Ale Jinak před ním smekám, to co dokáže atd, perfektně se přizpůsobit podmínkám .. je to borec!! Největší týpek! *14*
  • tara

    Zdravim , nevíte někdo jaké používá vybavení ? díky
    • Re: tara

      Čutoru,nůž,křesadlo a filmový štáb *3*
    • Re: tara

      *1* žadný
  • přání

    Prosím Vás nevíte co má Bear Grylls za značku hodinek? děkuli a jinak je to opravdu borec moc se těším na další díly
    • Re: přání

      Pouzival aj Braytling Emergenci
    • Re: přání

      má hodinky Breitling Emergency
    • Re: přání

      má hodinky značky Bermont(www.bremont.com) má to na svech stránkách :)
      • Re: Re: přání

        Děkuju moc já jsem jich nahledala tak moc děkuju *3*
  • lukasd
    je to borec a machr to se musí uznat *5*
  • kořeň:)

    Kořeň to sice je, ale zvedá se mi kufr, když vidím, co je všecko schopnej sežrat:) Ale co, když to má zachránit život, tak co by si nedal:))
    Nejhorší zážitek asi je, jak rozžvýkal buvolí oko a nebo vypil vodu ze sloního trusu.Je to machr *3*
    • Re: kořeň:)

      No to byla fakt síla.Na Sahaře zase vymačkával tekutiny z natrávené potravy z velbloudího žaludku. A taky jsme ho viděli prvně "vrhnout" - varlata z kozla a velbloudí tuk už byly zřejmě nad jeho síly. Ale je to borec. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit