Přejít na výpis diskuzí

Bedřich Smetana

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • my zase tes jeje to je na nic
  • Taky referát! OMG! Vopruz na entou! *16* *16* *16*
  • Ach jo, taky musim udělat referát. *13*
    • Nemluv ČURÁ*U....
  • Musim dělat referát !! ://

    Omg.! Akorát na něj musim dělat referát !! :/ :D *16*
  • SMETANA

    Ach, ty kruté referáty *1* *1* *3* to asi prasknu smíchy *4* *4*
  • bedřich

    je to vůl akorát musim dělat referát *16* *5* *9* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: bedřich

      no jsem s tebou verim ja ho musim mit jako refeat *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

      *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*

      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: bedřich

      nápodobně *8* *8* *9* *9* *9* *9* *9* *3* *3*
  • mám jednu otázku

    Chci se zeptat když dáte hlavní stranu Bedřicha Smetany vyjede vám tam jedna fotka Bedřich Smetana a nad ním ještě někdo . Nevím kdo to je .MOHLI BY JSTE MI PORADIT AT´MI POMŮŽE KDOKOLI ALE RYCHLE POTŘEBUJU TO NUTNĚ děkuji Vám za ochotu Markéta Bednářová *3*
    • Re: mám jednu otázku

      antonín dvořák
    • Re: mám jednu otázku

      To je Antonín Dvořák nad Bedřichem Smetanou.
  • *1* *14* *3* *13* *5* *5*
    • Re:

      *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *7* *14* *14*
  • Smetana

    Ja si myslim že Smetana udělal spoustu nadhernych dil a mi bysme mu za to meli podekovat!!!!!!!!!!
    • Re: Smetana

      Ano taky si myslím,zasloužil by si to *3* *3*
    • Re: Smetana

      Ano Smetana vytvořil velké množství hudebních děl. (paní naučte se prosím Vás česky- neříká se udělal,ale vytvořil a ne díl,ale děl)- asi jste na tom s pravopisem dost špatně-nechci se posmívat- pak něco někam pište.
      • Vy tady poučujete o pravopise českém, když sama neumíte ani správně doplnit interpunkční znaménko - a to čárku. Prosím Vás, než tady začnete buzerovat, kdo umí česky a kdo ne, raději si zkontrolujte Váš text. Nemálo jsem se totiž u něho nasmála. A to že někdo píše, tak jak mluví (tudíž například nářečí, taktéž píšu bo, šici apod. a to jenom díky tomu, že jsem kousek od Ostravy), neznamená, že hned neumí pravopis, popř. je na něm špatně...
      • Re: Re: Smetana

        Není to snad jedno?Nebuzeruj/te nevim co si zač ale snad je to věc toho člověka jak mluví ne? *7*
      • Re: Re: Smetana

        Opravuji se, v autorovi má být ne uzávatel, ale uznávatel.Omlouvám se za tuto pravopisnou hrubou chybu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit